Nikad ovako !

zimske carolije


10893748_388835054627532_1479044256_n.jpg
 
Bem ti carolije , sinoc troje pogibe na auto- putu kod Beograda i to u opel korsi.
Ni mnogo brz ni mnogo jak auto, i nazalost dokaz koliko su najnovije izmene zakona o bezbednosti u saobracaju basmislene.
 
Najveci problem kod nas su losi putevi, da ne kazem ocajni. Oni su jedini uzrok za toliko nesreca na njima, a ne brzina i pitaj Boga sta jos. Kako u Nemackoj nema toliko nesreca zasto se ne pitaju. Tamo gde su oni momci poginuli u Begecu put je jedini krivac. Prolazim tuda sto x godisnje i taj deo puta je narocito los, uzan, neosvetljen. Rupe na putevima necu ni da pominjem !
 
Putevi nam nisu sjajni ali ni toliko losi.A poredjenje zasto u Nemackoj nema toliko nesreca kao kod nas prvi odgovor je u kulturi u saobracaju,postovanju saobracajnih znakova na putu,pa tek kasnije sve ostalo.
 
Uopste nisi u pravu.Preosle godine isli smo u Rumu.Po povratku nazad bila je velika vrucina i posle podne je bilo.Auto putem Beograd Nis idemo brzinom 110.Mnogo je turista na putu.Gledam to su uglavnom nemacke registracije.Nijedan nije isao ispod 150,svi samo prolete pored nas.Naravno presretaca nigde.Cak sam pravio i klipove da posaljem u emisiju SAT.Nekoliko puta zamalo da se i u nas zakucaju od zurbe da sto pre stignu na more.To je ta elitna stoka sa zapada.
 
Uopste nisi u pravu.Preosle godine isli smo u Rumu.Po povratku nazad bila je velika vrucina i posle podne je bilo.Auto putem Beograd Nis idemo brzinom 110.Mnogo je turista na putu.Gledam to su uglavnom nemacke registracije.Nijedan nije isao ispod 150,svi samo prolete pored nas.Naravno presretaca nigde.Cak sam pravio i klipove da posaljem u emisiju SAT.Nekoliko puta zamalo da se i u nas zakucaju od zurbe da sto pre stignu na more.To je ta elitna stoka sa zapada.
nisu to turisti,to su turci koji idu kući
 
Ne znam koja nacija je sedela unutra ali registracija je bila nemacka.Da sam ja vozio 150 odmah bi me neko zaustavio.
 
Ostavis ih pola sata same, a oni oci da povade. Nadam se da ce se prekinuti predhodna tema, jer ocigledno da ta rasprava ne vodi nikuda.

Jedan snimak za Nikad ovako.


 
Nazad
Vrh