Nikad ovako !

ovaj je upao u kanjon Morace :D
 
Poslednja izmena:
Mozda ovako nesto:

33cb0up.gif
 
Cisto sumnjam da se ovom Fendt-u dogodila neka realna nesreca, bar bi izvukli vozaca nebitno ziv ili ne videlo bi se posekotina kabine da oslobode istog itd ... mislim da se radi o nekom idiotizmu ili sta vec.
 
davaj davaj i napravise 2 traktora od jednog:haha:

- - - - - - - - - -

ako se ikad zateknete u indiji nemojte da se cudite oni ovako pale kamion bar tako pise na snimku :osmeh:

- - - - - - - - - -

82511595vt7.jpg
 
Nikola na ovoj slici sto si postavio to je garant neka Dzipijada.. Blokada crkala pa daj da se izgura do cilja ili bar jos malo.... :osmeh:
 
:haha::haha: :haha: Dragane (valjda sam ubo) u 1 i 45 posle ponoci vidim i bele miseve... :haha: :haha: Izvinjavam se kolegi Nikoli Klek.. Neznam kako se zove ali po nadimku sam pomislio da se zove "Nikola" e sad ako sam pogresio jas e izvinjavam.. :ppozdrav:
 
Za prvu sliku ne znam ali druga je sigurno. Nemoguce da je balirka uspela uvuci divlju svinju.

- - - - - - - - - -

Ovo nije fotomontaza.

1379567_553129278096372_458241314_n.jpg

Na jedan forum neko je napisao-,,na traktor se je podrl žitni silos. voznik je na srečo pred tem odšel na kafe
icon_wink.gif
vsaj take informacije sem dobil na nekem nemškem forumu."a drugi
kaze "Chuck Norris je prevrnil silos z žitom".sta se stvarno desilo ne znam
 
@cira92 pa verovatno je sa neke "of road" avanture, po nacinu popravljanja kvara rekao bi da je covek ovde sa balkana :haha:
ja se ne ljutim i mozete me zvati kako god hocete ali cisto da znate ja se zovem Stefan a prezivam Nikoli prezime vam je sigurno neobicno i mislicete da sam zaboravio na kraju jos neko slovo ali ovo je rumunsko prezima i veoma je retko.

- - - - - - - - - -

Oni Indjijanci prave fazon, kao vrte tocak a upaliga na kljuc.
mozda i jeste fazon ali ja nikako da zeznem nekog kamiondziju da dignemo kamion na dizalicu i da probamo :haha:
 
Nazad
Vrh