Nikad ovako !

img0279.jpg
 
Tuga vise mi zao ovog,mislim kad pogledam dvoriste i ostalo,nek kad vidim po zapadu ljute i preskupe masine da goru.
 
Roberte vidim da stalno stavljas slike tog IMT-a pa se pitam jer tvoj traktor??? Ima v8 motor jer to IMT 5200??? Sta se desilo sa tockom pukli sroafvi?? Jer je moglo da se opravi ili moralo nesto da se menja????
 
Roberte vidim da stalno stavljas slike tog IMT-a pa se pitam jer tvoj traktor??? Ima v8 motor jer to IMT 5200??? Sta se desilo sa tockom pukli sroafvi?? Jer je moglo da se opravi ili moralo nesto da se menja????
To je traktor od mog drugara ,a inace clana kum,samo on slabo pise na forumu.
A kod njega je uvek neka avantura!:osmeh:

- - - - - - - - - -

Vi banaćani ste kadri i nakovanj pokvariti, a kamoli tenak!
Kad smo kadri!:haha:
 
Ovako izgledaju rupe kada se zaglavi kombajn Case 527:




Nadam se da ce mi vlasnik kombajna prebaciti slike da vidite kako je bilo kada je kombajn bio u tim rupama. Pokusali su da ga izvuku sa 4 traktora 110-170 KS i nisu uspeli. Sutra im je dosao u ispomoc jos jedan traktor od 175 KS i ULT i nekako su uspeli da ga izvuku posto su ispraznili bunker i otkacili heder...

a ovako je to izgledalo
5.jpg
9.jpg

Taj dan smo pokidali bez broj sajli,vukao je IMT 5136 5106 i 5130 i nismo uspeli jer nas je kisa uvatila,sutra dan smo sa pomenutim imte-ovima dosli + imt 5170 Jd 136ks jd 157ks i ult 160 jedva smo ga izvukli,ali smo odkacili heder i iskipovali bunker
 
Nazad
Vrh