Nikad ovako !

Nebi ga ja nigde prijavljivao nego samo bi mu lupio jedno 25 po zadnjem kraju i to vrućih da namože više da sedi kada jede nego da jede stojeći.
 
U zivotu nisam video veceg debila.... Ka prvo prazna mu glava kad je pustio onu decu u prikolicu (ne bi pustio ni odraslog coveka ali pogotovo ne decu) posle se tu zafrkava sa ukljucenim kombajnom dok dete sedi na blatobranu,samo da padne i pravac u silo kombajna!!!! Ovog stvarno treba prijaviti... Voleo bi da vidi ove komentare!!!
 
Nemože njemu čika doktor za glavu da pomogne, može mu pričati 7dana ali džaba, samo moja terapija, i kada mu dođe iz d...ta u glavu onda će shvatiti neke stvari.
 
Ovoga pod hitno prijaviti, prvo zato sto su deca u prikolici, ne daj bože da neki noz slucajno izleti u pravac u prikolicu, a drugo za ovo manijacenje sa traktorom, takođe dok su deca u prikolici.Uostalom, postoji snimak, gde ces veci dokaz.....
 
Ne razumem te ljude koji seku silazu i pustaju neke da sede u prikolicu!!!! Pa dal razmisljaju ti ljudi gde bi zavrsili nozevi kojim slucajem....
 
Ma lete direktno na lulu i to nedaj boze hoce kad ode jedan da pokida sve zivo i to kad bi se survalo na lulu pa sece lim neznam ni ja koje debljine a ne coveka ili nedaj boze dete . Nama se desavalo na poslu x puta slucajevi da otpadne na secki od kombajna ,zato nikako nejdemo kad su upaljene secke nikako jedan iza drugog svako na svoju stranu . A na silaznom takodje par puta izleteli kroz lulu na starilim kombajnima .
 
Svasta, silaze i kod nas ljudi sa puta, i sklone se kad naidje kombajn ili neko drugi. Jok, samo su Nemci ljudi a po nama pljuj, kad god nadjes priliku. Covek vozi kombajn u Nemackoj i prvi komentar je da smo mi Srbi - da ne kazem sta.... Strasno. E to jeste za Nikad ovako ! I sta se ovaj voza ovoliko kroz naselja? Sa kombajnom ide u grad... Primetite kako i kod njih kuce izlaze na puteve, tj odmah su pored puta. Ccccc..
 
Nazad
Vrh