Nikad ovako !

Onakvu jednu njivu sam poceo drugu da skidam prekjuce,sa ogromnim proraslim suncokretom.Sejao je LG suncokret i na njivi kao da je posejan sa ovim redovnim semenom.Kada stanu kise idem da mu zavrsim pa cu slikati kako njiva izgleda.Uzas jedan je skidati ga.Da napomenem na toj njivi suncokret nije sejan 6 godina.

Meni se to pojavilo, doduše u mnogo manjoj meri u suncokteru za grickanje kad sam posejao seme koje sam prošle godine vršio..... Ja mislim da je problem u genetici, tj u oplodnji....
 
Ovako izgleda ušica rude, koja se okreće ko i poteznica na traktoru, nakon motanja u zavoju.
4jtkjb.jpg
Oprez koda takvi stvari da nebi ko glavu izgubio.
 
Budala. Ako je njegov auto baš me briga što ga haba ali što nas i našu decu truje izduvnim gasovima zbog njihovog hira i gluposti.
 
kada te krene!
iylapi4loydjxw1eg3o.jpg
[/URL][/IMG]
etaaowmzi8djupv4neb.jpg
[/URL][/IMG]
1xc3xo4tio21frrs1qa.jpg
[/URL][/IMG]
c9zn9dbomlp8fnthg1.jpg
[/URL][/IMG]
lt3r44lfyc8y8315h.jpg
[/URL][/IMG]
ix86prdfkc9jv89nawl0.jpg
[/URL][/IMG]
3kj6bbgvoxrm0vn7vi0c.jpg
[/URL][/IMG]
4hip33z8z8gd7fndals9.jpg
[/URL][/IMG]
26ae7cmenc99caqs99rz.jpg
[/URL][/IMG]
4ztmhy74efyq16a2rqt.jpg
[/URL][/IMG]
 
Sta se ovde desilo??? Vidim da ispao tocak ali jer pukla osovina ili se odvio sraf??? I sta je sa tim kardanom???
 
Pukla kosuljica lezaja i svuko se rocak preko matice,na kardanu je puku sigurnosni saraf kada je tarup pao na zemlju,ali tu se vidi kako se sasija iscupala razje*ala! Ma to se predvecer dogodilo!
 
Kod K2 je to boljka osovina tocka da puca i nama je dva puta pucala i onda smo je napravili zdravo muski kasnije vise nije bilo pucanja!
 
osovine su još dobre,nije pukao kardan nego sigurnosni šaraf! to sam hti da se vidi ovo:
osvlo4wl50h6nzlg9kak.jpg
[/URL][/IMG]
 
Klasične boljke kod K2...... Sve smo to preživeli i na kraju nam dosadilo i prodali berač.....
 
Nazad
Vrh