Nikad ovako !

Smederevo kod zelezare svaki dan je ovako...........................

2zfqza1.jpg


e8wfit.jpg
 
Zar je potrebno prekopati njivu da bi se uverio da je pametno sacekati jos neki dan za bacanje vestaka.




- - - - - - - - - -

A mozda u jednom trosku vrsi i odvodnjavanje.
 
Ne slazem se sa Vama.I meni se isto desilo a kako?Njiva je bila suva do pola a od pola je traktor propao tako da ni napred ni nazad.nastavio sam napred i izvukao se nekako.

Da znam o cemu pricate, ali ako pazljivije pogledate snimak mozete videti da tragovi ukopavanja traktora pocinju od ulaska u njivu.
 
Mene jednom pita neki usputni prolaznik kolko sam platio case-a pa mu ja reko,a on se meni smije pa veli mogo si kupiti novog kineza i jos uz frazu novo je ipak novo.
 
Ma samo on neka kupi kineza. Ljudi neznaju da kineska politika ide na to da se proizvedu jeftinije masine , ali cesce da se menjaju , dok evropska politika ide na to da se proizvedu sto kvalitetnije masine , da bi sto duze trajale.
 
rampa otvorena a voz piči,milina,srpska posla

Ciganska posla bolje reći. Uzrok ovome je najverovatnije krađa "sekundarnih sirovina". U Kikindi isto tako malo-malo pa neki pružni prelaz ne radi jer su lopovi razbucali elektro-mehanizam za podizanje rampe i prodali u staro gvožđe/bakar. Kradu skupocenu namensku opremu, državnu imovinu, da bi je prodali nekom ilegalnom "otpadu" za 500-1000 dinara koji to rastura i prodaje dalje u legalne tokove.
 
Ne znam sta su ovi pokusali sa ovim ne pismenim majstorom.. ccc... delova ima na svakom cosku, samo ne zele da potraze..
 
Nazad
Vrh