Nikad ovako !

Čovjek je lijepo napisao "Traktor je u odlicnom stanju kao sto se vidi na slici i nemojte da mi postavljate zamarajuca pitanja. Mico"

Evo ja imam u komšiluku jednog IMT 539 iz 1979 godine.Čovjek je toliko pedantan i obziran prema svom traktoru,da bi svako ko ga vidi pomislio da je tek sišao sa proizvodne trake..Radi normalno sve poslove ,mislim da su mu svi dijelovi još uvijek originalni,a nije uradio ni jednu generalku motora.Jedino znam da ga je prefarbavao 2-3 puta.
 
Pa dobro covek voli da odrzava traktor... I ja odrzavam traktore maksimalno i perem cim se isprljaju (naravno ne u sred sezone kad se svaki dan voze) ali ne dozvoljavam da tako prljavi stoje duze vreme ili da stoje na kisi ili snegu,sve moje masine stoje pod supama bez izuzetaka... Nista se kod mene ne drzi pod vedrim nebom...
 
Procitajte molm vas sta pise u oglasu... Traktor je u odlicnom stanju kao sto se vidi na slici... A mi kao da smo sisali vesla i verujemo da je to taj traktor sa slike.. :haha:

http://www.polovniautomobili.com/oglas3299763/belarus_52/

Možda i jeste taj, ali svakako ne vredi te pare. Zašto nije napisao zbog čega je neregistrovan i zašto je ta cena kad je već sav perfektan? Taj može samo da dobije prednji utovarivač i da čisti štalog ili na pristanište da tovari šljunak na Tamića. U saobraćaj ne može jer mu je skinuta kabina(da bi lepše izgledao valjda), a to što ne može u saobraćaj ide na kile kao prva klasa gvožđa.
Bez kabine prolaze na tehničkom samo oni koji fabrički nisu imali ugrađenu kabinu. I automobil bez sigurnosnih pojaseva može da prođe na tehničkom samo ako ih fabrički nije imao, ali ne ako ih je imao pa su skinuti.
 
Ko kaže da je seme skupo?Bilo mi došlo da ja pokupim ,ne što nemam nego zbog grehote .Al; hajd možda je ostavio zbog ptica.
wsu36f.jpg
 
Čovjek je lijepo napisao "Traktor je u odlicnom stanju kao sto se vidi na slici i nemojte da mi postavljate zamarajuca pitanja. Mico"

Evo ja imam u komšiluku jednog IMT 539 iz 1979 godine.Čovjek je toliko pedantan i obziran prema svom traktoru,da bi svako ko ga vidi pomislio da je tek sišao sa proizvodne trake..Radi normalno sve poslove ,mislim da su mu svi dijelovi još uvijek originalni,a nije uradio ni jednu generalku motora.Jedino znam da ga je prefarbavao 2-3 puta.
Kod nas tip / vec je umro/ nasledio sin koji isto radi u Austriji rakovicu 60 super zuta doterana iz IMR-a i stavljena na klocne i pali je par puta godisnje, Ficin kombi zuti ,prvi put registovan pre 2-3 godine da ga vozi komsija doktoru. Stari umro kombi je opet na klocnama. I svi sitni prikljucci za traktor isto tako u supama zakljucani. Za neverovati.
 
Ma ima toga i kod nas.... Dodje neki lik pun para u penziju i nakupuje sve nove masine ubrzo umre njegovi svi u inostranstvu i one lepo propadaju po supama i garazama... Ja bi to sve razdelio onima koji hoce da rade a nemaju cime... A ima takvih... Sta im znaci to da drze to i d apropada bez veze... Imaju berace kukuruza koji njivu nisu videli traktor sluzi samo za do prodavnice.. Toga sam sit... Ali po nekad se nadje neki naslednik pa to rasproda u roku od dva dana (nemoze brze ima mnogo d ase iznosi) tako sam ja uzem Zmaj 132 i jos neke prikljucke a cenu necu ni da pominjem smesna.... Uzem sam GANC nov IMT spartac a u zamenu da isecem i iscepam neke trupce... :osmeh:
 
Pa dobro covek voli da odrzava traktor... I ja odrzavam traktore maksimalno i perem cim se isprljaju (naravno ne u sred sezone kad se svaki dan voze) ali ne dozvoljavam da tako prljavi stoje duze vreme ili da stoje na kisi ili snegu,sve moje masine stoje pod supama bez izuzetaka... Nista se kod mene ne drzi pod vedrim nebom...
E,vala,moj traktor je opran posle svakog radnog dana,osim kad me uhvati mrak,moj ima bolest da pusta naftu na ac pumpi i slavini gde se zatvara nafta,i tu kad se nalepi prasina,nije moguce da se opere lako,jos nisam nasao resenje kako to da resim. Oprati traktor je 5 minuta,a mnogo znaci,lepse izgleda,ako nista drugo. Sad je momentalno katastrofa prljav,juce smo pripremali za setvu,veceras od jedan kad nastupi ponedeljak nastavljamo gde smo stali.
 
Bas mi je drago da me neko razume zasto volim ciste traktore... Pa jednostavno ta prasina ubija!!!!
 
Спасоје, боље да си покупио оно семе. Учинио би бар хумано дело, овако ће да поцркају фазани и неке друге 'тице због тровања.
 
Nazad
Vrh