Nikad ovako !

Ma cini mi se dosta nestvarno izgleda auto posle gazenja ,ali ako je stvarno onda se neko gadno zakacio sa nekim.
 
ma to je u nekom rudniku koliko vidim u inostranstvu gdje u nas takav bager ima svi su u raspadu
 
Gledam i neverujem da bi neko napravio foru sa tako skupim autom... Ja mislim da ga je ovaj zgazio jer se nepropisno parkirao pa ce da se izvuce na foru da je morao da prodje ili otkud znam... :sta:
 
Sasvim obična reportaža iz rudnika pretvorila se u ekskluzivni snimak! Zabeležen je trenutakkada razjareni radnik bagerom uništava šefov beli "Mercedes CLK"
to je citat
 
pa neznam sta bi reko ali mislim da si upravu uvijek najebu posteni ljudi i ovaj nebi sigurno vozijo bager da je lud vec covjeku dodijalo
 
Pa znam ja kako je to kad god mi je dojadilo i resio sam da to sredim na svoj nacin posle sam nadrljao posteno...

Bila su mi parkirana kola i ja sedeo unutra i prolaze likovi i zakovu se u moj auto,pritom kad sam izlazio da vidim sta se deslio oboje skacu da me prebiju ja nisam mutav i morao sam da se branim... Posle meni oduzeli oruzije (celo naravno) a oni kaznjeni sa po 5000 din a meni slupanu stranu auta platili 3000 din!!!!! Sta da kazem nego sramota!!!! Pitao sam na sudu sta sam trebao da uradim da mi ne oduzmu oruzije??? Stvarno uzas!!!!
 
i ludaka nosis ceo zivot na dusi i robijas za istog,da je takav 1 lako bi,mnogo je na taj nacin bezobraznih.
 
Može šef da ima hiljadu veza na sudu i da osude bageristu ,ali stim ništa ne postiže jer ovaj ide do kraja i on će ga roknit.Šef osim "clk" gubi i život....Ako bagerista nije spreman ići do kraja nije se trebo zajebavati .
 
Pa sta sam trebao u tom slucaju da urabim da ne budem kriv??? Ja sam bio parkiran a ovi me zaobisli i stali i hteli unazad da se vrate da vide ko je i posto je bilo malo snega a oni brzo vozili unazad auto se zanese i sa njegov gepek meni razlupaju desnu stranu.. I cim sam ja izasao ni jedna rec nije bila pre tuce...!!! Uzas... Isto ja kriv ali sam oslobodjen na kraju i vratili mi oruzje a oni ce da me upamte dok su zivi... :haha:
 
Moram priznati da rusi imaju malo vise stila kada je u pitanju nervozni sef i njegov auto:haha:



 
Nazad
Vrh