Nikad ovako !

to i mene zanima kao da svako auto ima kameru i snima sta se desava mozda moraju imati u autu kamere istalirane da tokom saobracajne nesreca lakse utvrde ko je kriv
 
to i mene zanima kao da svako auto ima kameru i snima sta se desava mozda moraju imati u autu kamere istalirane da tokom saobracajne nesreca lakse utvrde ko je kriv

Apsolutno se slazem sa tobom i meni je to palo napamet ali rekoh ajde da prvo pitam... Verovatno su kamere obavezne.... To i nije losa stvar za cas razrese ko je kriv...
 
Apsolutno se slazem sa tobom i meni je to palo napamet ali rekoh ajde da prvo pitam... Verovatno su kamere obavezne.... To i nije losa stvar za cas razrese ko je kriv...

Нису обавезне , ал због гомиле превара осигурања практично готово да не исплаћују одштету ако немаш снимак па онда већина возача и има камеру ...
 
Provali te lika kako se bacio po kamion!!! Da ga je ovaj zgazio ode covek u zatvor ni kriv ni duzan zbog budale!!!
 
Нису обавезне , ал због гомиле превара осигурања практично готово да не исплаћују одштету ако немаш снимак па онда већина возача и има камеру ...

nisi u pravu ....u Rusiji odnedavno kamera obavezna za sve kategorije vozila!!!!! mozda bi i kod nas to trebalo uvesti kao zakonsku obavazu mesto ovih specija za uzimanje para za ponovno atestiranje vec postojecih plinskih uredjaja!
 
Од кад ? До пре пар година је била само уцена осигурања .. види бандита ::jako_besan:: оде право на приватност ...

П.С. не могу да нађем линк на закон ???

П.П.С. хе хе хе .. изгледа се регистратори жестоко нису свидели народној милицији ..
и даље нисам нашао закон ал сам нашао да су забранили било шта на ветробранском стаклу!!!
дакле ако возиш с регистратором учврсти га на конзолу !!

http://www.ambarnews.ru/e/3214679-avtomobilnyiy-videoregistrator-vne-zakona#.UUy6jjc5hn8
 
Poslednja izmena:
tako se meni bacio tip proletos u borci,policajci trcali za njim i pokusavali da ga uhapse a on skocio pod poluprikolicu,sva sreca te sam isao oko 40 km/h i odreagovao sam a policajci su ga izvukli u poslednjem momentu
neznam sta se desavalo dalje jer sam nastavio da vozim da nebih morao da ulazim u neke zapisnike i svedocenja
 
A ja nemogu da verujem da vozac kamiona ne reaguje na to...!!! Pa ja bi izleteo i dobro bi ga pojurio,da ode covek u zatvor zbog budale!!!! Posle ce da bude da ovaj nije skocio...
 
Provali te lika kako se bacio po kamion!!! Da ga je ovaj zgazio ode covek u zatvor ni kriv ni duzan zbog budale!!!

To možda kod nas. Imao je gomilu očevidaca, u nekom uređenom društvu bi se izvukao, ali muka je i to što bi u opšte morao da se vuče po sudovima i zbog budale gubi vreme koje bi mogao da unovči vozeći.
 
To možda kod nas. Imao je gomilu očevidaca, u nekom uređenom društvu bi se izvukao, ali muka je i to što bi u opšte morao da se vuče po sudovima i zbog budale gubi vreme koje bi mogao da unovči vozeći.

Ma znam ali ipak bi se sudio ko zna koliko dugo... Kod mene u selu je jedan covek zgazio malo dete prilikom gazenja sliaze,dete je bilo staro oko 2-3 godine i uslo je u jami za silazu da se igra i ovaj je vozio u rikverc i zgazio ga... Pritiso ga izmedju tocka i zida silo jame.... Taj covek je debelo nadrlajo jedva se izvukao... A majka deteta je bila u blizini i bila je zaduzena da ga cuva,ali trenutak nepaznje i gotovo... U toj situaciji su svi krivi po malo... ::lose::
 
A ja nemogu da verujem da vozac kamiona ne reaguje na to...!!! Pa ja bi izleteo i dobro bi ga pojurio,da ode covek u zatvor zbog budale!!!! Posle ce da bude da ovaj nije skocio...

Bolje je takvih se kloniti što je moguće dalje. Nikakav kontakt sa takvima. Pojuriš ga, a on se baci pod drugi kamion i onda očevici svedoče protiv tebe da je poginuo u pokušaju da pobegne od nasilnika koji ga je gonio...
Takvi samo nesreću donose sebi i svima oko sebe dok hodaju Svetom.
 
Bolje je takvih se kloniti što je moguće dalje. Nikakav kontakt sa takvima. Pojuriš ga, a on se baci pod drugi kamion i onda očevici svedoče protiv tebe da je poginuo u pokušaju da pobegne od nasilnika koji ga je gonio...
Takvi samo nesreću donose sebi i svima oko sebe dok hodaju Svetom.

Upravu si... Ja bi pogresno reagovao....
 
Jedan moj poznanik je imao takav slucaj. Samo nije sa kamionom nego sa autom. Izleteo mu covek na crveno preko pesackog i bacio se pod auto, jedva se izvukao da ne ode u zatvor.
 
Nazad
Vrh