Nikad ovako !

Ništa ja to ne pišem napamet. Iz iskustva znam. Znao sam jednog tipa iz Kikinde koji je bio tako neki slučaj, uš'o đavo u njega. Bio je kod mene da krade i uhvatili ga policajci na delu ali su ga odmah pustili uz obrazloženje da je zatečen na tuđoj svojini, ali bez ukradenog predmeta kod sebe?!? Seru pa se mažu.
Ma neće ni oni da imaju posla sa budalom. Taj je bio njihova stara "mušterija" i znali su ga kao zlu paru. Nekada je živeo dve kuće dalje od stanice policije. Osim debelog kriminalnog dosijea(porodično nasilje, remećenje javnog reda i mira, krađe, tuče...) imao je medicinski dosije da je lud. Čuo sam posle da im je jako komplikovana procedura prilikom privođenja takvih(mentalno obolelih). Policajci su me upozorili da objekat ponovo obezbedim jer će se taj za pola sata vratiti?!?
Posle nepunih pola sata se pojavio ponovo i jurio sam ga sokakom. Iako je bilo oko dva posle ponoći tu su scenu mnogi videli.
Posle svega mesec dana pronađen je mrtav na napuštenom kupalištu. Možeš misliti koju sam knedlu progutao kad me je iz popodnevnog dremeža trgla ta vest na lokalnoj televiziji iako sam za taj dan imao jako dobar alibi - bio sam na institutu "Tamiš" u Pančevu.

- - - - - - - - - -

Jedan moj poznanik je imao takav slucaj. Samo nije sa kamionom nego sa autom. Izleteo mu covek na crveno preko pesackog i bacio se pod auto, jedva se izvukao da ne ode u zatvor.

Zbog takvih budala ćemo i mi kao Rusi da ugrađujemo kamere u automobile.
 
Ništa ja to ne pišem napamet. Iz iskustva znam. Znao sam jednog tipa iz Kikinde koji je bio tako neki slučaj, uš'o đavo u njega. Bio je kod mene da krade i uhvatili ga policajci na delu ali su ga odmah pustili uz obrazloženje da je zatečen na tuđoj svojini, ali bez ukradenog predmeta kod sebe?!? Seru pa se mažu.
Ma neće ni oni da imaju posla sa budalom. Taj je bio njihova stara "mušterija" i znali su ga kao zlu paru. Nekada je živeo dve kuće dalje od stanice policije. Osim debelog kriminalnog dosijea(porodično nasilje, remećenje javnog reda i mira, krađe, tuče...) imao je medicinski dosije da je lud. Čuo sam posle da im je jako komplikovana procedura prilikom privođenja takvih(mentalno obolelih). Policajci su me upozorili da objekat ponovo obezbedim jer će se taj za pola sata vratiti?!?
Posle nepunih pola sata se pojavio ponovo i jurio sam ga sokakom. Iako je bilo oko dva posle ponoći tu su scenu mnogi videli.
Posle svega mesec dana pronađen je mrtav na napuštenom kupalištu. Možeš misliti koju sam knedlu progutao kad me je iz popodnevnog dremeža trgla ta vest na lokalnoj televiziji iako sam za taj dan imao jako dobar alibi - bio sam na institutu "Tamiš" u Pančevu.

- - - - - - - - - -




Mogu misliti kako si se osecao!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nije sve jedno da se to desi posle toga kad si ga jurio sa placa,mogli za cas da te umesaju! ::jako_besan::
 
Bilo je očevidaca da se udavio sam, a na očigled i svoje žene(ili čega već... to je kod njega bilo nedefinisano) i deteta(ili možda njenog deteta, nisam siguran) u pokušaju da pliva u tom napuštenom kupalištu dok sam se ja stručno usavršavao u Pančevu.
kad uđe đavo u nekoga, taj mora tako da skonča.

I ja sam prvo pomislio da nije prirodnom smrću kad mi se malo slegla informacija i odmah sam posumnjao na njegove kompanjone.
 
Poslednja izmena:
Jedan kamiondzija je tako nadrljao,izleteo decko ispred njega i samo rasirio ruke. Ovaj je ideo da trci ka kamionu i putu ali nije ni mogao da pretpostavi da ce on da istri ispred kamiona. Udario ga je i ubio na licu mesta. Taj decko je bio na svadbi sa majkom i nesto su se posvadjali ,on je bio narkoman,rekao "idem da se ubijem" skocio od stola i potrcao prema putu. Majka i sestra krenule za njim ali bilo kasno. Dosao je istrazni sudija vozac je uradio alkotest isao na vadjenje krvi,nije imao alkohola. Imao je svedoke,ljude sa svadbe,majku onog sto se ubio,i istrazni sudija ga je oslobodio na licu mesta. E sad kako je njemu s obzirom da ce tu traumu morati da nosi citav zivot to samo on zna. Meni su ljudi umirali mnogo puta pred ocima i na rukama,takav mi je posao,i to uvek ostavlja posledice.
 
Ma ima taj ::novac:: pa zato i moze da lomi i da ga tako krlja.. Da ga ja imam ne bi dao prasina da padne na njega... :osmeh:
 
Ma ima taj ::novac:: pa zato i moze da lomi i da ga tako krlja.. Da ga ja imam ne bi dao prasina da padne na njega... :osmeh:
Pa onda ga bolje prodaj u staro gvozdje... Traktor je stvar koja donosi novac,treba ga cuvati ali ne preterivati. Ja moj traktor cuvak maksimalno ali ga i maksimalno koristim. ima jedan komsija ovde kod mene,on je rob traktora a ne obrnuto kao sto treba. Posle 20 god izgleda kao da je izasao iz fabrike ,to su sve pohvale,ali moj 542 ne izgleda lose,zaista vodimo racuna o njemu ,ali to je radna masina .. zakacis ovde onde,ima nazalost obala ,ali je moj 542 zaradio sebe dosad 20x a ovaj njegov daj boze da je sebe otplatio.
 
Poslednja izmena:
I ja moje traktore maksimalno cuvam jer znam kako smo ih stekli... Ali izgleda da ovaj sa snimka to nezna... :ppozdrav:
 
:udri:
95394570557443703936233.jpg
 
Nazad
Vrh