Nikad ovako !

A ovaj tip zavrsio sezonu sa zmajem pa mu vise netreba. Odmah sutra eto ga na prodaju. A verujem da je se sam namucio da kupi kombajn ne bi ovako postupao prema njemu.
 
Jedini razlog tome je to sto oni nisu kupili ili nisu zaradili te masine i ne znaju koliko one vrede.
 
dsc00316i.jpg
 
CCC koji likovi gledo sam ovo x puta i dize ga i dize i neodustaju i kad ga je prevrno lik ko bez imalo osecaja neokrece se i gas cccc.
 
E ovo je stvarno za NIKAD OVAKO e gradonacelnice to ti je demokratija za koju se zalazes ,pravo glasa,sloboda govora !!!!!!!!!!!!!

- - - - - - - - - -

 
Zasto li to rade??? Unistili su jedan traktor i skoro ubili coveka, jel to normalno. Ja znam da svoju masinu nikad necu zakaciti ni za jedan drugi traktor, sem ako treba da se izvuce iz blata.
 
Nekada zna da bude i dobra,ja sam u ladu stavio 200kg tegova u gepeku,i isao sam u neko selo Milosevo,vukojebina,brdo u p.m,i prosao sam gde je stala mecka e220 i golf 4 sa prednjom vucom..:D malo natovaris i ide..:D
 
Lepa merdzana .Zeznuta je ko nije naviko ali kad se covek navikne drugcija malo prica ,mada znam i takvih koji godinama voze pa se okrecu ko ringispil po putu . Obavezne dobre zimske gume i neko opterecenje pozadi i nema problema .
 
Nazad
Vrh