Nikad ovako !

Nas policija zeza i kad proguramo auto pored radara,prebrza voznja:haha:a ovaj sa "apencom" ide 300 na sat i opet sirotinja kriva.
 
Pa obicno to tako ide.. Da se zalepio u ovog otisao bi covek u zatvor a ovaj sto vozio 300 nista... Ja uopste ne bi kaznjavao takve slucajeve.. U zetvi letos neki likovi se zalepe sa kolima za prikolicu od pozadi (dve zmajevke) i svi poginu u kolima i ovom coveku sto vukao te zmajevke oduzeli traktor zasto neznam... (Bila je noc ali traktor i prikolice bile osvetljene)
 
Ajde kad sam vec poceo da ispricam ceo dogadjaj... Vozio ovaj zito u sezoni i okasnio pao je mrak i dvoje u kolima se zalepe od pozadi velikom brzinom tako da polome zadnju osovinu sa prikolice i tockove kao i krov sa auta (glave im skrati prikolica) i padne na njih posto vise pozadi nije imala tockove... Komsija sve to video i istrcao da pomogne i kako sam ja cuo i njega udare kola jer nije gledao kad je pretrcavao put da pomogne ovima.. A sin od vozaca traktora je bio u zadnjoj prikolici i kad je video sta se desilo ovima sad je malo poludeo od tad.. Leci se ja mislim idalje.. (sin mu nije mnogo veliki deckic)... Ovi u kolima tako cekali dok nisu nasli neki ULT da moze da podigne prikolicu punu zita i da ih izvuku a utvrdilo se da su bili pijani ko zemlja... Ovom coveku oduzeli i traktor i ako je sve bilo registrovano.. Ali on je ubacio drugi motor u Belarus pa se prica da mu zato oduzeli traktor.. Evo sta se desilo za jedno vece...
 
I danas se ja vracam iz grada i desio se neki direktan sudar i izgleda poginulo jedno malo dete u kolima... I posle treba da okrivljuju ovog sto je vozio traktor 20 na sat a ove sto voze 200 nista... Spomenici na svakih 100m pored puta... Jednom sam platio skolu zbog brze voznje (uhvatio me radar) i od tad vise nikad ali NIKAD ne prekoracujem brzinu vise od 10km od dozvoljene...

- - - - - - - - - -

I zato mi ne treba ni jedan traktor bez papira jer kod mene u okolini nije ni prvi ni poslednji traktor koji je oduzet zbog brojeva motora.. (to se gleda redovno kod nas)...
 
I ja sam bajker i sve to ali ovakva divljanja nikad nisam volio,i u opste ne gotivim zuje,al jest da imaju zvuk da valja.,

ovde su odlucivale sekunde do udara
 
Ne podrzavam ovog vozaca motora, ali svaka mu cast na refleksima. Jeste da je los kvalitet snimka ali ja nisam uspeo videti nista dalje od KM sata na motoru.
 
Ima jedan čovek ,komandir C.Z. njega nazovemo,i oni nose ove kumulativne i manje opasne a one opasnije kao što je i ova od Čarlija ,njih uništavaju exslozivom na licu mesta.Takođe se možemo obratiti deminerima ako su tu .Sad će raditi nekoliko stotina hektara u ovom delu ,jer je prošao tender koji financira vlada NORVEŠKE .@MOMO @ Izgleda da ću svakako prepustiti ovu parcelu ,htio ili nehtio pošto sam čuo od čoveka da je na tu parcelu od 16 ha podneseno 12 zahteva od koji su čak dva tajkuna.Imam 5 bodova zato što mog oca tj moja parcela graniči sa ovom i imam udarenu pumpu.Imam po 5 bodova na komb. traktor.itd. ali onaj koji ima farmu preko 10 grla ima samo na to 40 bodova, tako da su u boljem položaju.
 
Ajde kad sam vec poceo da ispricam ceo dogadjaj... Vozio ovaj zito u sezoni i okasnio pao je mrak i dvoje u kolima se zalepe od pozadi velikom brzinom tako da polome zadnju osovinu sa prikolice i tockove kao i krov sa auta (glave im skrati prikolica) i padne na njih posto vise pozadi nije imala tockove... Komsija sve to video i istrcao da pomogne i kako sam ja cuo i njega udare kola jer nije gledao kad je pretrcavao put da pomogne ovima.. A sin od vozaca traktora je bio u zadnjoj prikolici i kad je video sta se desilo ovima sad je malo poludeo od tad.. Leci se ja mislim idalje.. (sin mu nije mnogo veliki deckic)... Ovi u kolima tako cekali dok nisu nasli neki ULT da moze da podigne prikolicu punu zita i da ih izvuku a utvrdilo se da su bili pijani ko zemlja... Ovom coveku oduzeli i traktor i ako je sve bilo registrovano.. Ali on je ubacio drugi motor u Belarus pa se prica da mu zato oduzeli traktor.. Evo sta se desilo za jedno vece...

jedan je preziveo u kolima lik je bio iz manastirice pricao sam sa njim toliko je bio pijan da nezna zasto su uopste bili na tom putu jer su pijancili u pozarevcu u nekoj pivnici inace on se probudio u KBC-Bg i sutra dan ga pustili

- - - - - - - - - -

Pa neorem samo ja ,nego svi .Ova je parcela 16 Ha. Pola je pšenica a pola oranje .Otišao da proorem pošto njiva ima veliku depresiju po sredini.Ovo je sedmi puta posle rata da se ore ova parcela.Lani je prvi put orao Massey pa je verovatno išao dublje nego dosad ,a i godina takva da si mogao orati duboko...
mkiwhs.jpg
ovakvu masinu prodaje jedan kod nas mislim da je veca kopa 90cm ako nekom treba
 
Nazad
Vrh