Nikad ovako !

i kod mene postene komsije sve lopo do lopova ustanju su iz ociju ukrast po danu spavaju a navece se pali auto i na poso nista ne rade a lijepo zive srecom meni nisu dolazili nedo bog da ih uhvatim u noci da se muvaju mi po dvoristu neznam sta bi im u tom trenutku uradijo.
ovaj plug nebi dugo bijo u mom kraju
 
i kod mene postene komsije sve lopo do lopova ustanju su iz ociju ukrast po danu spavaju a navece se pali auto i na poso nista ne rade a lijepo zive srecom meni nisu dolazili nedo bog da ih uhvatim u noci da se muvaju mi po dvoristu neznam sta bi im u tom trenutku uradijo.
ovaj plug nebi dugo bijo u mom kraju

Ja u komsiluku sreca pa nemam lopova da mi kradu po dvoristu ali imam bezobrazne komsije koji uopste nemau ogradu pored dvorista pa svinje cepaju moju ogradu i riljaju po travnjaku ma strasno... A i kod mene ovaj plug ne bi dugo stojao pola noci u vrh glave.. ALi ne razumem i ja tog gazdu pa ja ne bi mogao da spavam celu noc da mi plug ostane na njivi.. Otisao bi komsijom po njega i kraj sto da mislim....
 
Ma to je neki jebivjetar da ga je zaradijo dovezo bi ga kuci ili bi naso da ga neko doveze kod mene je pre 3-4.god bijo slucaj da su traktor ostavili u njivi
orali dva brata obadvojica samo za flasu vataju i rade kad moraju i vise nikad u tome oranju probiju zadnju gumu skinu je i odvezu kod vukanizera dok je vukanizer radijo svoj poso oni u kafanu u toku noci je palo malo snijega sutredan nastavilo tako da je se zazimilo doslo je proljece i krenu ljudi da tanjiraju kad u garazu nema traktora sjete se da je osto u njivi tamo odu imaju sta vidit smrzla voda popuco blok glava pokradeni akumulatoti sjedalo izvuceno gorivo i jos neke sitnice upitanju je ursuz 355
 
E mogu misliti koji su to domacini...Pa ja svaki dan obilazem sve moje masine posle zavrsetka poslova po dvoristu uvek ima nesto da se pogleda da se popravi da bude jos bolje i tako... Ja nemogu da verujem da neko zaboravi traktor na njivi...
 
Kod mene bi taj plug malo duze stajao. Lopovi su sitne **greška, uglavnom se kradu voce, kardani, gorivo a i 3 brazde ne moze vuci traktor bez 100 ks zbog teske zemlje tako da i ta kombinacija otpada, a za cigane je to krupan zalogaj. Njima je jos uvek izazov smederevac. Mada po selima oni ne kradu. A clan koji je postavio sliku ujedno je i postavio oglas. Tako da plug ide na dobar dan, izvolte za dan dva.
 
Nije mozda za ovu temu ali ovo je motor!!!!! Sta li pokrece ovo cudoviste i koliko li ima konja???

 
Evo pa posle komplikovan ruski menjac??? :sta:


- - - - - - - - - -

Koja je ovo perverzija od zvuka i menjaca!!!!

 
Nazad
Vrh