Nikad ovako !

A sta ga mlate sad tako pijanog e jesu face ,a i on bolje da je prespavo malo tu gde jeste gde ce takav ccc
 
Ne znam da li ste primetili da mu je na bageru prazna prednja desna guma. Mozda je guma pukla i povukla ga u stranu na aute pa je onda nastao sav onaj lom. Ne kazem da nije pijan, ali mozda je to samo naslov klipa.
 
U pravu si, mozda se potrefile obe stvari istovremeno, ali nista ga ne vadi za onaj lom.


Upravu si nista ga ne vadi...

Parkiras dobra auto tako negde i naidje pijandura polupa ti ceo auto i na kraju kaze znas nisam hteo slucajno je bilo.. (a para nemam ubi me).. I zato po lokalu ne vozim skuplji auto od 500-1000 evra!!!! Pa nek cukaju.. (Valda ce za taj imati para da plate)..
 
Makako god samo nek se glupira jednom kad ga presece negde nece biti vise za nista . Jedan se kod nas tako glupiro glupiro i sad ce blok od ferdze da podigne i krene i iskoci mu lopta na pupku nedaj boze nikom i sad tako budala kad god malo nesto teze radi iskoci mu to pa se vrati ko zna sta je iskido. Ili sta da mu kicma zvizne dovoljno jedan pogresan cim i gotovo .
To sto mu iskace je deo creva jer je pokidao misicni zid od prevelikog napora, inace pupcana kila... Rutinska operacija od nekih pola sata. A ovaj poljak je vec bio,znam i kod ans kad tako vidis pijanduru na traktoru muke me uhvate...
 
Nazad
Vrh