Nikad ovako !

Ja kad upalim traktor,moje kuce obavezno uleti i sedne pored mene :) Voli da se voza :)
Kako sednem u Zastavu Poly tako moj nemacki ovcar ulece pored mene na suvozacevo sediste i nema sanse da ga neko moze zajebati i tako moze ceo dan da se vozi u njemu, a ako nema mesta napred njemu pase i nazad da se vozi, bitno da je u njegovom Poly-u a u drugi auto nema sanse da bi usao. :cool:
 
Makako god samo nek se glupira jednom kad ga presece negde nece biti vise za nista . Jedan se kod nas tako glupiro glupiro i sad ce blok od ferdze da podigne i krene i iskoci mu lopta na pupku nedaj boze nikom i sad tako budala kad god malo nesto teze radi iskoci mu to pa se vrati ko zna sta je iskido. Ili sta da mu kicma zvizne dovoljno jedan pogresan cim i gotovo .
 
ma vidi se da je neki domacin covjek nema ni farova na traktoru maske hauba spala naj ljepsi za cigana na kilo pa otpad
 
A gde ce koji djavo ,sta to treba coveku da bude faca u masi a da rizikuje svoj zivot .
 
Pa to moze samo malo uman covek da pokuca da uradi!!! Onaj je propao kolima a da ne propadne ovaj traktorem.. Taj covek nije normalan!
 
Nazad
Vrh