Nikad ovako !

U Rusiji su imali velikih problema sa tresetom kada su bili oni ogromni požari kad im je izgorela pšenica. Gledao sam vijesti na Russia Today, kažu da se treset upalio i par metara u dubinu. Da bi ga ugasili, bagerom iskopaju jako usku rupu i iz nje bukne plamen i dim kao iz vulkana i i potom iz cisterne sipaju vodu dole, ona se razilazi na sve strane i tako ugasi žarište. Ruska posla.
 
Evo probaj sad kod mene hoce... Unistili takav traktor...

Sta je njima da se ovakve nesrece desavaju??? Pa kod nas ja jos nisam cuo za neki takav udes u kome su ucestvovali bilo koji traktori??? Ja mislim da je to do tih njihovih traktora pa skoro svi idu bar 50 na sat pa treba to kontrolisati zato se i desavaju ovakve stvari..

 
Poslednja izmena od urednika:
problem je što vozači auta kontaju traktor je spor stiće ili izaći ili obići a traktor piči 45km/h.Stari mi bude u Engleskoj oko Mančestera uz selo i kaže da njihovi seljaci kad idu cestom zauzmu više od pola ceste i ne sklanjaju se nego ovi sa autima bježe od njih
 
Vala bas trebao je vecu prikolicu da zakaci i plus ko zna kako je brzo vozio nizbrdao... A za brzinu traktora se slazem oni preteruju voze ih prebrzo puni tereta pa kad nesto izleti kako da stanu.. Kod nas nema tih problema,primer moj Vladimirec koliko da ide samo...:haha:
 
Nazad
Vrh