Nikad ovako !

jd.jpg
 
@Kremator
Ispravan postupak u ovoj situaciji!
Jeste da je došlo do situacije u kojoj su bili, al da ovaj nije sišao, možda bi ga preklopio traktor u vodi...nikad se nezna! Kad se radi, uvek ima extremnih situacija i problema, i treba ih rešiti!
Po meni ovi momci su to rešili na najbolji način, da nimalo nerizikuju nečiji život, i nisu paničili! A traktor kao traktor...neće mu ništa zafaliti od malo vode...
 
Hvala bogu uvek skaci i bezi, bes masinu.. pre par nedelja sam imao slicnu situaciju u sumi, cibne drvo unazad i donji tockovi sidju malo sa ivice puta, jedini izlaz je bio da smotam pravo sa puta niz brdo, pa da sa nekako vratim na put, traktor bez kabine ali sa ramom, normalno stao sam koliko god mogu na gornju stranu pa ako krene neki zaheb da iskacem, ovo na klipu je bas rizik, jer se videlo vec da vise sami ne mogu nista da urade, +1 za iskakanje ali -2 za pokusaj.
 
ala ce sada porshe da rodi nadjubren je sa tonu djubreta... jel su zivi svi ?
 
Poslednja izmena:
@NA
Sta se ovde desilo? Ako je uleteo kako da je bas toliko djubreta ostalo na njemu? Ako su mu natovarili pritljag u vidu djubreta onda je drugo :osmeh:
 
Današnja vožnja vozom završila se tako što sam u Kisaču stopirao do NS ...zbog ovoga... nema poginulih, šteta je totalna na prvoj prikolici a na lokomotivi su se iskrivili limovi napred , u prikolici je bilo nešto soje...crkavica.... definitivno nikad ovako...

se37zo.jpg

2d0g9sg.jpg

11kd2rq.jpg
 
Ovo se baš često dešava,al je dobro što je prošlo bez poginulih,dugo sam radio na održavanju šinskih vozila i uvijek mije bila muka sići pod lokomotivu gdje bilo ljudskih žrtava,a dešavalo se da pokupi i stoku.
 
Nazad
Vrh