Nikad ovako !

Uh zombie@ umori se gledajući. Sve sam se micao na stolici .Što budala malo ne podigne nego on pritisno ko kuga. A ovom što snima treba isto mozga . Da mi je da malo snimi ovo nazad da vidim šta se dešava a on zapeo ko sivonja na točkove od traktora i sve do kraja..:svinja:
 
Onom rusu sa prvog snimka je zemlja smrznuta prilicno,zato se i pati tako_Onaj ko nije orao tako smrznutu zemlju na -10c do -20c ne zna kako to ide i izgleda.
 
Svaka ti je na mestu . I ja sam odmah video one gromde smrznute zemje sto se kreću ispred pluga...
 
Onom rusu sa prvog snimka je zemlja smrznuta prilicno,zato se i pati tako_Onaj ko nije orao tako smrznutu zemlju na -10c do -20c ne zna kako to ide i izgleda.

na -10 sam orao repište.A repu vadio holmer, ma di ćeš bolje.. hehe
Pa znam kako je veselo bilo, i meni, i rusu i plugu. Crtalo se na sve strane savijalo, rus drhtao, toliko da su se retrovizore tresli.
hehe, nikad više to orati. I najsporija brzina oko 3 km/h
 
I dodjes u situaciju da ti se traktor zaglavi izmedju tih ploca zemlje koje se odvale.Onda se nekako izvuces iz toga i shvatis da ces ipak zavrsiti oranje kad malo popusti mraz... joj kad se samo setim...
 
Danas išao da "spasem" komšiju, za dlaku da upadne u kanal DTD. Spasla ga mlada topola jer se traktor naslonio na nju!!!
dscn0053.jpg
[/IMG]

dscn0055.jpg
[/IMG]
 
Kako je dospeo tu?

Navodno je okretao pun levi pa ga je odbacio neki stari panj koji se skoro nevidi od trave i šiblja. Na drugoj slici u donjem levom uglu se vidi ostatak od panja i kako mladice teraju iz njega. Da nije one tanke topole BILO BI BELAJA!!!

Djole71

Upravo tako, ali ne samo život u ovom slučaju bi odnelo i traktor i komšijsku prikolicu:haha:
 
Bit ce da je netko zaboravio za tu njivu. Desavalo se i kod nas.

Covjek isao na sahranu u susjedno selo i kad se vratio prica zeni kako ima nemarnih ljudi i kako kukuruz stoji na njivi cjelu zimu i dobrano u proljece nitko ga jos ne bere, nit ga vrse. Kad je objasnio zeni gdje je njiva, ona mu rekla, "pa to su tvoji kukuruzi, budalo". Sutradan upalio kombajn i povrsio ih ;)
 
Nazad
Vrh