Nikad ovako !

PRAVA brazda a i potrošnja nije velika . Šteta kad ovako ide posao sto ne stavi napred onaj paker valjak pa da odma i ovu vlagu sabije.:haha:Dragan@ Gde ti ovde vidiš ljude za Boga miloga . Ovo neki balo...
 
To nije oranje nego SRANJE to kada bi kod nas uradio vise nikada nebi imao njivu tu
 
Boga pitaj sta ih tera da ovo rade.
Ko zna gde je, Sibir neki, kakvi su uslovi, da li ima vremena da saceka da se osusi....
Samo da li ista moze da uradi posle ovog oranja?
 
Evo jedna iz mog atara zadruga je kupila par novih rusa i evo kako je jedan orao pre neki dan
37653932520536750952310.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Taj mora da je pre ovog vozio neki za lošom kabinom gde je duvalo na sve strane pa sad seo u traktor sa dobrom kabinom odvrnuo grejanje do kraja i zaspao čovek od miline :haha:
 
Haos

[video=youtube_share;589CkWCpX3U]http://youtu.be/589CkWCpX3U[/video][/QUOTE]

Jao na trenutak sam se prepao. Ucinilo mi se da su se prosule gajbe sa pivom:haha:

---------- Poruka napisana u 02:39 ---------- Prethodna poruka je at 02:32 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=IH7Y_DFTffU

Fendt ili Bmw. U svakom slucaju nije humano.
 
Hmmm, nije da se hvalim, ali ja se u dvije situacije s prethodnih stranica pronalazim:

Jednom prilikom sam krpao vanjsku gumu na ZMAJ vucenom malceru koja je bila prosjecena nekih 15cm, tocnije popucala od starosti. Ispustio sam zrak iz gume, kroz taj procjep sa strane ugurao komad gume od stare transportne trake, spojio komadom celicne zice valjsku gumu i napumpao ju i tako sam malcer dvije godine vukao bez ikakvih poteskoca dok nije dobio prednje gume s 539 ;)

A po pitanju onog balavog oranja, i s tim imam iskustva prije 4-5 godina na "njivi" velicine 25mx25m. Poorati se MORALO i isao sam s jednobraznjakom i 549 i mogu vam reci da je kukuruz bio dobar tamo. NO dan danas izoravam CRNU zemlju na mjestima gdje je bilo najvece blato. Problema s prinosom nemam na tom komadu zemlje, ali se po oranju i u perfektnim uvjetima vidi da "tu nesto fali"...
 
Nazad
Vrh