Nikad ovako !

Mene bi u toj Kini bilo strah umreti sa ovih mojih 130kg mogu da zamislim kakvih bi sve djakonija od mene napravili!:haha:
 
Bobo evo malo o Kineskoj humanosti sa gicama:

images


images


images


images


images
 
pa koliko ja znam svinja je svaštojed i jede bukvalno sve pa čak i crkotine i valja se u balegi i koječemu još-pas je barem 10 puta čistija životinja od svinje i nije svaštojed.Nužda zakon menja:haha:

---------- Poruka napisana u 23:00 ---------- Prethodna poruka je at 22:56 ----------

Ej a zamislite samo koliko svinja se najede pacova,miševa što živih koje u letu hvata što onih ukišeljenih od par dana:haha:.Hihihihihih-a paštetice,salamice od trihihihihihi 90-tih godina u srbiju vozovima trihinozno meso iz Rumunije išlo u preradu za paštete:haha:.Živa istina,sad se nezezam
 
uopšte vas nerazumem
svi se zgražavaju na ove snimke pasa
a u čemu je razlika između ovog i ubiti svinju, zeca, jare, konja ......a to je kao prihvatljivo i ok ,pršuta lepa milina jedna.
mi smo ljudi i mi jedemo životinje i to je to
negde jedu jedne a negde neke druge životinje.

što se tiče načina ubijanja svuda je isti
NE POSTOJI HUMANO UBIJANJE
ili lepši način ubijanja
možda je neki način nama na oko lepši ali to ne znači da je životinjama lepši
 
Momo pas-ker=pseće-kereće meso.Pa može da se kaže kerećina ili keretina svejedno je.Važno je da je to delikates. :haha: Roberte drugar mi kaže da ne može da dočeka da opet ide u taj restoran da jede i da će sledeći put naručiti duplu porciju nekog avlijanera.
 
@kloki je donekle u pravu, recimo ovi iz indije se sigurno zgrazavaju sto mi jedemo junetinu, muzemo krave i dr. sto snjima cinimo, a kod njih je krava sveta zivotinja i vredi maltene vise od coveka... ipak su to razlicite kulture.
 
Kao klinac sam najviše voleo da jedem punjene golupčiće! :)
Nažalost, kod nas ih više niko ne prodaje, biću zahvalan ukoliko neko ima info gde bi se mogli kupiti...
Što se tiče humanosti ubijanja životinja, u islamu imaju poseban način "humanog" ubijanja jaganjaca, i veoma drže do toga.
Način na koji se gaje i ubijaju domaće životinje u mass proizvodnji nikako nije zdrav.
 
Nazad
Vrh