Nikad ovako !

miroslav k je napisao(la):
@imt 550
to se kod nas zove- pišam ti se u rezervoar. a bilo je i pišam ti se u prikolicu
E bas sam se nasmejao , znaci upoznati ste sa ovim sportom... :haha: :haha: :haha: :udri: :udri: :udri: :udri:
Post je spojen: [time]петак, 04. фебруар 2011. 10:44:48 CST[/time]
_________________________________________________
steva 1984 je napisao(la):
Al bi mi odgovarala ona njegova prikolica za traktor :haha:
Mani se to je Schwarzmuller-ova prikolica , skupa je ko otrorv za te pare kupices 2 voza ZMAJ-evki 489 i to komplet remontovanih ma kao nove.... mislim sto se tice finansija , inace su odlicne prikolice jer su iz Germany-je..... :ppozdrav:
 
IMT-550 je napisao(la):
miroslav k je napisao(la):
@imt 550
to se kod nas zove- pišam ti se u rezervoar. a bilo je i pišam ti se u prikolicu
E bas sam se nasmejao , znaci upoznati ste sa ovim sportom... :haha: :haha: :haha: :udri: :udri: :udri: :udri:
Post je spojen: [time]петак, 04. фебруар 2011. 10:44:48 CST[/time]
_________________________________________________
steva 1984 je napisao(la):
Al bi mi odgovarala ona njegova prikolica za traktor :haha:
Mani se to je Schwarzmuller-ova prikolica , skupa je ko otrorv za te pare kupices 2 voza ZMAJ-evki 489 i to komplet remontovanih ma kao nove.... mislim sto se tice finansija , inace su odlicne prikolice jer su iz Germany-je..... :ppozdrav:
Ma to onako rekao ali imam u planu da nabavim kamionsku preko 10 tona bitno je da je ispravna i da moze da kipuje.
 
Ovo samo onaj vojni TZI moze da izvuce a da ne osteti nista , samo kamion je preko 8t tezine (TGA puno plastike) ako ga cupaju rezervar ostaje dole a mozda i diferencijal spojler , zastite tockova itt
su vec otisli rezervar za kipu se i nevidi od blata .
Da imam takav kamion i da ga tako zaglavim ja bi se ubio
Post je spojen: [time]1296838971[/time]
_________________________________________________
Ovo samo onaj vojni TZI moze da izvuce a da ne osteti nista , samo kamion je preko 8t tezine (TGA puno plastike) ako ga cupaju rezervar ostaje dole a mozda i diferencijal spojler , zastite tockova itt
su vec otisli rezervar za kipu se i nevidi od blata
 
E pa umjetnost je :haha: :haha: :haha: :haha: zaglaviti nesto u toj mjeri :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:sta mislite oce li neko njega zaposliti kao vozaca :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
rokfeler je napisao(la):
E pa umjetnost je :haha: :haha: :haha: :haha: zaglaviti nesto u toj mjeri :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:sta mislite oce li neko njega zaposliti kao vozaca :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Pa to možda nekom i padne na pamet ali tom gazdi koji mu je rekao da tu tera to više sigurno neće pasti na pamet.
 
Nije vozac jadan imao tu puno izbora , jednostavno mu propao kamion , ako je imao sansu da ga 2 puta proba sa sperom i to je mnogo jer mu tezina vec spala na desnu stranu , a i nosi ctf menjac koji nevoli silovanje a i la to znacilomela moze da strada , mada treba da ima EPS ma sta valjda kad slajfuje iskljuci vucu na tockovima sa prekidima kao ABS kocnice
 
Nisam siguran ali mislim da je taj tenak iz Prigrevice, koriste ga za izvlacenje i kosta da vas izvuce od 3-5 hiljada evra koliko sam ja cuo da naplacuju, to je jedno 6-ti slucaj da su morali da izvlace sa tim cudom, pa vi vidite koliko mu se posrecilo ove godine.
 
A sto oni nisu iskopali rampu iza njega sa onim kopacem? I okopali okolo? Izvukli bi ga lagano traktorima posle a i jeftinije bi bilo...
 
Nazad
Vrh