Nikad ovako !

North ARMY je napisao(la):
Ovako to kod nas u Sremu rade.
wjwi1j.jpg
Ovako kod nas prenose kukuruz, samo što ne možeš da ih uslikaš, brzi su... (kukuruz od pabirčenja tudjih njiva)
 
jesu jaki ali rusi su najaci pogotovo ona dvojica sto ih je tibor okacio u smesnim stranama:haha: :haha: :haha:
 
savoris je napisao(la):
a ovaj mu je neki rod garantovano :haha:

[youtube]qi34BVOpBmU[/youtube]

Ovakav je meni danas trebao da mi zakrene auto na ledu, zaglavio sam bio u brdu naprijed ne mogu a nazad neće, sreća imo sam lance u auto pa ih podbacio pod točkove.
 
nije puno teska dvojka pozadi,a kec je jos laksi,ja sam par puta pokusavo ali uvijek sam otkido zadnji branik jer su auta bila trula,jedino u lade 1300 sam moga podici al jbg koliko god da dignem ostane joj osovina na zemlji :haha: :haha:
 
MATRIX je napisao(la):
nije puno teska dvojka pozadi,a kec je jos laksi,ja sam par puta pokusavo ali uvijek sam otkido zadnji branik jer su auta bila trula,jedino u lade 1300 sam moga podici al jbg koliko god da dignem ostane joj osovina na zemlji :haha: :haha:

To znaci da je karoserija laka, ali je osovina teska :haha: :haha: :haha:
 
pa nije ni ona puno teska 50kg,ali lada ima veliko propadanje osovine pa zato,ali ne treba se upustat u takvo podizanje ako se nste stegli kajisom,najbolje onaj sto koriste u teretanama,inace moze se fasovat kila a onda jebes dizanje i kurcenje :nono:
 
matriksu lada je daleko teža nazad nego što misliš ::namigivanje:: imao 5 komada :cao:

ja sam neki dan dizao tomu vinkovića pozadi sa tegovima na točkovima , nije toliko težak koliko je nezgodan položaj za podići ga :zli:
 
Tomi je motor skroz ispred prednje osovine tako da je skoro na "vagi" pa je lak pozadi, Ja sam jednom podigaoIMT 539 bez kabine za zadnji tocak dok mi kolena nisu otisla pod kontra ugao zamalo me uterao u zemlju, vise ne podizem nista teze od 50Kg bez dizalice.
 
Nazad
Vrh