Nikad ovako !

Zorane, pa šta su ovo ako nisu problemi ?
Preti da će mi zazidati prozore koje imam sa njihove strane, jedan na kuhinji 50x50 i jedan na kupatilu 30x30 KOJE NISAM JA PRAVIO !!!!
Takva je kuća bila kada smo je kupili ....
A ona bespravno zidala celu kuću, nisam reč jednu rekao, i sa njene komšijske strane 3 prozora naređala !!!!!
Veća od mojih !!!!!
Mušovac, i to je dobra ideja, eto joj prijave za bespravnu gradnju za koji dan, makar za početak nek se zabavlja time, dok ne krenem u prav(n)u borbu, dosta mi je više da strepim hoću li kuću zateći na svome mjestu kada se vratim s posla !!!!!
 
Za neke ljude ne vredi ni sud, tuzba, razgovor, bezobrazluk je sve veci danas....batina iz raja izasla za takve, samo to razumeju
 
Miloše, ma zaštićen je ko beli medved, pripadnik nacionalne manjine bele boje kože !!!! :ROFLMAO:
Već sam imao tih problema "na nacionalnoj osnovi".... :ROFLMAO:
Momo, nebitno odakle sam došao, eto napisao sam, rođen sam u Timočkoj Krajini i živeo izvesno vreme , ovde sam već frtalj veka, i dalje sam "dođoš" i nemam prava ni da dišem, a kamoli da nešto kažem, a koj mi je tatko i majka, krstim li se ili klanjam, u Džamiji ili Crkvi, ja ljude delim na ljude i govna, ovi spadaju u ovu drugu kategoriju smradova....
I hajde tebi "za ljubav ", i znatiželju , mada pratio si već moje Postove, znaš vrlo dobro da mi je rahmetli tatko "od preko Drine"....:p
 
#dobrodol sve nesto nemogu da razumem?Kako se bre svi navrzli na tebe?Da nema nesto i do tvoje krivice? :ppozdrav:
 
Čekam samo da mi majka umre, pa ja selim odavde...
Ali, rekoh, da malo sredim kuću, jbg-a, biće i cena bolja....
Mene ništa ne vezuje ovde, volim da se družim i ljudi umeju da me vežu za mesto neko, mesto samo po sebi meni ne znači ništa...
Kuća ko kuća, naiđe opet kakav Rat, i lepa kuća lepo gori !!!! 🍻
 
Sve nesto nemogu da razumem?Kako se bre svi navrzli na tebe?Da nema nesto i do tvoje krivice? :ppozdrav:
Ima Gorane, tvrdoglav sam k'o pravi Bosanac !!! 🍻
Jel pročita ti šta mi piše u "potpisu" ? :p
Ima i do genetike, Ćaća Bosanac, a majka "Sremica", kud ćeš više !!!! :ROFLMAO:
A ima i do "istočnosrbijanskog" vaspitanja, od kraja gde si rođen i odrastao jedan period detinjstva, ne mereš pobeći...
Nek se javi neki moj bivši zemljak pa neka kaže ima li ovo u Timočkoj Krajini ?
Ima , ali se brzo rešava !!!! 😃
 
Poslednja izmena:
Izvedi geometra. Neka uklone ovu ogradu i saksije i zajebancije koje su u tvoje. Cak i da je u njihovom moraju te pustiti da uradis fasadu.

I za prozore postoji neki zakon , za izgradnju od medje... Nisam siguran kako je sada to uredjeno, raspitaj se kod nekog advokata.
 
Zorane, pa šta su ovo ako nisu problemi ?
Preti da će mi zazidati prozore koje imam sa njihove strane, jedan na kuhinji 50x50 i jedan na kupatilu 30x30 KOJE NISAM JA PRAVIO !!!!
Takva je kuća bila kada smo je kupili ....
A ona bespravno zidala celu kuću, nisam reč jednu rekao, i sa njene komšijske strane 3 prozora naređala !!!!!
Veća od mojih !!!!!
Mušovac, i to je dobra ideja, eto joj prijave za bespravnu gradnju za koji dan, makar za početak nek se zabavlja time, dok ne krenem u prav(n)u borbu, dosta mi je više da strepim hoću li kuću zateći na svome mjestu kada se vratim s posla !!!!!
Što se prozora tiče oni mogu samo da te tuži.A da li oni mogu da budu tu zavisi i od udaljenosti međe.Samo ti njima pošalji građevinsku da se ne bi vukao po sudovima i ima da oladi sigurno.
 
Ma kakve inspekcije nema od toga nista,samo izvedi geometra i udari bodljikavu zicu

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Građevinska će da izadje i na zatečeno stanje da utvrdi da je obejakt ukrovljen i u dugogodišnjem korišćenju i da ga uputi na gradjansku parnicu koja će da traje godinama.

Gradjevisnka može da pomogne u početnim fazama izgradnje, kad se objekat stavi pod krov tu dolazi pakao gradjanske parnice :D

Još naš zakon priznaje stečeno pravo, pa ako je zatečena situacija takva duži niz godina možeš samo da se nerviraš.
 
Građevinska će da izadje i na zatečeno stanje da utvrdi da je obejakt ukrovljen i u dugogodišnjem korišćenju i da ga uputi na gradjansku parnicu koja će da traje godinama.

Gradjevisnka može da pomogne u početnim fazama izgradnje, kad se objekat stavi pod krov tu dolazi pakao gradjanske parnice :D

Još naš zakon priznaje stečeno pravo, pa ako je zatečena situacija takva duži niz godina možeš samo da se nerviraš.
Ja imam taj problem ali će se postavljati pitanje legalizacije objekta jer u zakonu stoji da ako vlasnik nije dozvolio lepljenje kuću uz kuću i to naravno mora biti napismeno to ne može biti urađeno..Već više ne spominje stajnjak od kada sam mu to dao do znanja.
 
Nazad
Vrh