New Holland

Dali ima neko varijator doba,tx32?Treba drugaru

 
Ne zelim da budem previse dosadan,Ali bi zamolio nekog da mi kaze kakvi su 1550s isao bi da pogledam neke iz oglasa,pa cisto da see malo imformisem.
 
Ako hoćeš da pazariš dođi kod mene da odemo kod komšije koji prodaje dobar TX34 u kompletu sa kukuruznim adapterom za povoljnu sumu.
 
Od kolko redi bi bio idealno za ovaj kombajn jer kod bivšeg vlasnika je nosio od 8 redi jer kako kažu sa 6 redi ne može da se nahrani ili treba voziti dosta brzo.
 
Mislim da malo preteruju. 6oredni je za njega sasvim OK . Bio je jedan kod nas sa capelom 6R. Ako je njiva malo duza i rod 7 t/Kj sta onda ?
 
Nek mu najveci problem budu dugacke njive i prinos od 7t/kj i nek ti se svake godine ponovi taj problem :D :D
Jel u Adi kupljen kombajn?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Mislim da malo preteruju. 6oredni je za njega sasvim OK . Bio je jedan kod nas sa capelom 6R. Ako je njiva malo duza i rod 7 t/Kj sta onda ?
Mi nemamo tako dugačke njive a ni tako dobar rod ni u dobroj godini tako da zbog toga se ne brinemo. A bili smo da gledamo na par mesta isti ovakav kombajn i neki su imali od 6 redi i kažu da voze i preko 10km/h što je po meni preterano, zato mislim da sa 8 redi i nekih 7km/h je dosta jer kad radiš usluge vršidbe kukuruza neki su tako dobro spremljene da i 5km/h je puno treba da se držiš da ne ispadneš is sedišta.
 
Bio sam jednom kod coveka pa mi poznata avlija sto bi rekli,mislim da je klasican trgovac,a heder je 8 redni geringhof na 75cm u jugokomerciji se dosta dugo prodavao,na kraju otisao jako jeftino cca 6000e a u dobrom stanju je bio heder ali verovatno su se svi bojali sto je na 75.
Pitanje jel i radio on sa tim hederom od 8 redova zato sam komentarisao,bilo je kod nas par tih kombajna u kraju i radili su dobro neki i sad jos imaju.


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Bio sam jednom kod coveka pa mi poznata avlija sto bi rekli,mislim da je klasican trgovac,a heder je 8 redni geringhof na 75cm u jugokomerciji se dosta dugo prodavao,na kraju otisao jako jeftino cca 6000e a u dobrom stanju je bio heder ali verovatno su se svi bojali sto je na 75.
Pitanje jel i radio on sa tim hederom od 8 redova zato sam komentarisao,bilo je kod nas par tih kombajna u kraju i radili su dobro neki i sad jos imaju.


Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Radili su sa adapterom jer ima snimak baš zbog toga nismo uzeli od njih adapter jer je na 75cm a kod nas svi seju na 70cm samo pitam šta da tražimo. Sad dal je trgovac ili ne to samo oni znaju ali već 5 god se vodi na njihovo ime.
 
Nazad
Vrh