New Holland

S3RiOUS

Član
Učlanjen(a)
3 Feb 2008
Poruka
270
Traktori im nisu losi, a sta kazete za njihove kombajne stvarno su lepi a verovatno su i dobri.

Evo jedan naj noviji CS6000

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
u mom selu ima jedan kombajn New Holland TC 56 i covek ga uzeo novog na kredit i izaci ce ga oko 160000e sto nije malo a kombajn bas neradi puno nekih 200jutara godisnje...ali covek ima zato now kombajn i svi mu zavide u selu pa cak i ja ali da sam ja na njegovom mestu ja bi najradije za te pare uzeo polovnog Claas Lexiona 430 starog nekoliko godina i sa malo radih sati i bio bi prezadovoljan s njim jer claas je najbolji kombajn na svetu!

kiraj

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
29 Jan 2009
Poruka
9.124
Mozda je najbolji ali koliko znam svi strani kombajni su slicni .Slicne tehnologije samo spoljni oblik drugaciji i naravno ime.

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
kolko su mi ljudi iz new hollanda rekli taj kombaj TC 56 se proizvodio pre par godina u belgiji i ima stariju tehnologiju od ovih novijih i sada se taj kombajn prozivodi u poljskoj posto poljaci naprave na manje pare nego oni u belgiji kojima se vise nije isplatilo praviti takav kombajn po tako niskoj ceni pa sada ga proizvode poljaci za malo manje pare i dobro se prodaje ja mogu reci da je taj kombajn dosta napredan i ima sve sto i ostali noviji kombajni ali za razliku od claasa zaostaje dosta posto claas je definitivno najbolji i najnapredniji od svih kombajna to svi kazu pa i ja! :ppozdrav:

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
nemam claasa ali ima moj prijatelj dominatora 78 i zadovoljan je s njim mada i ja znam dosta o njemu i svim claasovim kombajnima i svi kazu da su najbolji i kad bi kupovao neki kombajn kupio bi samo nekog claasa dominatora ili lexiona ali za takve kombajne treba imati puno zemlje...

kiraj

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
29 Jan 2009
Poruka
9.124
Slazem se da je clas br.1 ali i drugi ne zaostaju za njim .

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.430
class je extra mada ima i JD new holand deutz fahr laverda ZMAJ hehe zmaj nije neki kombajn bar ovi 133 i 132 135 za mene mali transporter bubanj!!

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
i ja se slazem sa tobom kiraj ali da kazem da je claas uvek korak ispred konkurencije :ppozdrav:

cicimoric

Član
Učlanjen(a)
6 Sep 2008
Poruka
4.203
Jermenovci ( opstina Plandiste / juzni banat )
Iako radim sa Claas kombajnom nebi se uopste bunio protiv nekog dobrog NH, MF ili bilo kojeg modernog kombajna, i ne bi mnogo razmisljao dal je broj 1,2,3 u svetu.

Phoenixfendt.....Previse se opterecujes sa tim koja je masina u svemu naj naj naj

kombajner

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2008
Poruka
3.430
pa recimo jedna marka traktora koja je odlicna u traktorima nemora da znaci i u kombajnima ima tu puno razlike!!ja bar tako mislim

phoenixfendt

Novajlija
Učlanjen(a)
22 Feb 2009
Poruka
1.425
ma neopterecujem se s tim koji je naj naj naj samo kazem sta ja mislim koji je najbolji i to je sve mada i ja bi bio zadovoljan sa nekim polovnim claasom jd nh masseyom deutz fahrom ma svi su oni dobri i imaju slicnu tehnologiju ali tako kao sto kazem sto je fendt medju traktorima to je claas medju kombajnima najbolji to je sve sto mislim :cao:

Vrh