New Holland

S3RiOUS

Član
Učlanjen(a)
3 Feb 2008
Poruka
270
Lokacija
Novi Karlovci
Traktori im nisu losi, a sta kazete za njihove kombajne stvarno su lepi a verovatno su i dobri.

Evo jedan naj noviji CS6000
 
Šta reći.....
6V8049_800x600.jpg

6J9116_800x600.jpg
 
u mom selu ima jedan kombajn New Holland TC 56 i covek ga uzeo novog na kredit i izaci ce ga oko 160000e sto nije malo a kombajn bas neradi puno nekih 200jutara godisnje...ali covek ima zato now kombajn i svi mu zavide u selu pa cak i ja ali da sam ja na njegovom mestu ja bi najradije za te pare uzeo polovnog Claas Lexiona 430 starog nekoliko godina i sa malo radih sati i bio bi prezadovoljan s njim jer claas je najbolji kombajn na svetu!
 
Mozda je najbolji ali koliko znam svi strani kombajni su slicni .Slicne tehnologije samo spoljni oblik drugaciji i naravno ime.
 
kolko su mi ljudi iz new hollanda rekli taj kombaj TC 56 se proizvodio pre par godina u belgiji i ima stariju tehnologiju od ovih novijih i sada se taj kombajn prozivodi u poljskoj posto poljaci naprave na manje pare nego oni u belgiji kojima se vise nije isplatilo praviti takav kombajn po tako niskoj ceni pa sada ga proizvode poljaci za malo manje pare i dobro se prodaje ja mogu reci da je taj kombajn dosta napredan i ima sve sto i ostali noviji kombajni ali za razliku od claasa zaostaje dosta posto claas je definitivno najbolji i najnapredniji od svih kombajna to svi kazu pa i ja! :ppozdrav:
 
nemam claasa ali ima moj prijatelj dominatora 78 i zadovoljan je s njim mada i ja znam dosta o njemu i svim claasovim kombajnima i svi kazu da su najbolji i kad bi kupovao neki kombajn kupio bi samo nekog claasa dominatora ili lexiona ali za takve kombajne treba imati puno zemlje...
 
Slazem se da je clas br.1 ali i drugi ne zaostaju za njim .
 
class je extra mada ima i JD new holand deutz fahr laverda ZMAJ hehe zmaj nije neki kombajn bar ovi 133 i 132 135 za mene mali transporter bubanj!!
 
i ja se slazem sa tobom kiraj ali da kazem da je claas uvek korak ispred konkurencije :ppozdrav:
 
Iako radim sa Claas kombajnom nebi se uopste bunio protiv nekog dobrog NH, MF ili bilo kojeg modernog kombajna, i ne bi mnogo razmisljao dal je broj 1,2,3 u svetu.

Phoenixfendt.....Previse se opterecujes sa tim koja je masina u svemu naj naj naj
 
pa recimo jedna marka traktora koja je odlicna u traktorima nemora da znaci i u kombajnima ima tu puno razlike!!ja bar tako mislim
 
ma neopterecujem se s tim koji je naj naj naj samo kazem sta ja mislim koji je najbolji i to je sve mada i ja bi bio zadovoljan sa nekim polovnim claasom jd nh masseyom deutz fahrom ma svi su oni dobri i imaju slicnu tehnologiju ali tako kao sto kazem sto je fendt medju traktorima to je claas medju kombajnima najbolji to je sve sto mislim :cao:
 
Nazad
Vrh