New Holland

Jel to ovaj traktor?
TRAKTOR SHANGHAI NEW HOLLAND MODEL SNH 704 4WD
Snaga traktora 70 KS Maksimalni obrtni moment 235.6 Nm Elastocnost momenta 15% Potrošnja goriva 174g/KS/h Sistem napajanja gorivom dva filtera, pumpa Rezervoar za gorivo 63 litara Elektricni sistem 12 V, akumulator 90 Ah, alternator 30 A Mehnaicki menjac 8 napred, 2 nazad Brzina kretanja 2,4 – 30,7 km/h Broj obrtaja prikljucnog vratila 540/1000 l/min Hidraulicni sistem zupcasta pumpa, hidrostaticko upravljanje Maks.protak ulja 38.4 lit/min Tip kacenja II Podizna moc na 600 mm 1400 kg Radius okretanja 3,63 m Razmak tockova: Prednji most 1350 – 1650 mm Zadnji most 1338 – 1800 mm Pogon 4WD Težina 2320 kg Tockovi – prednji 8,3 - 24 – zadnji 14,9 - 30 Dodatni tegovi - prednji i na zadnjim tockovima Lift-o-Matic kontrola trozglobne spojnice - standardno
 
Konacno je stigao kuci New Holland T7070 :osmeh:
28062011235.jpg

28062011236.jpg

28062011237.jpg

28062011238.jpg

28062011239.jpg

28062011240.jpg

28062011233.jpg
 
Trebalo bi da se malo ide na kurs , jer kad uzmemo u obzir koliko samo kosta. Onda nema zezanja sa ovakvim masinama.

Moj brat na Stayera okrenuo regulator za visinu hidraulika na gore i posle mi kaze da nece hidraulik da mu radi. Kaze spusta i dize samo na dugmici sto se nalaze na krilo spolja , a iz nutra nece. Iz nutra spusta sve dok on drzi prst na dugme , a kad spusti dugme onda se hidraulik vraca u prvobitni polozaj. Zvao je vise puta u Stayer , cak se i video s njima na NS sajmu i nisu znali da mu kazu sta je. Mnogo sam se zabrinuo i otiso sam pravo u garazu Masey, Fendt gde sam ga i kupio. Gazda garaze mi pokaza na jedan Same vinogradarski u cemu je problem i kaze pozovi brata i objasni mu sta treba da uradi. Inace ovi iz Stayera vec su se bili spremili da mu prodaju 1 solenoid , a no je kostao oko 60 000din.
 
Sutra ga registrujem pa ce u zetvu malo da se razradjuje,ima dosta da se uci oko njega da bi se mogao maximalno iskoristiti.
 
Verujem da se sa takvim mašinama nije teško oženiti samo ako ima volje.Za takav traktor se kupe tri bilo koja Mercedesa i to svi znaju.
 
To sve zavisi od osobe. Neko moze imati i 3 ovakva traktora pa se isto ne moze ozeniti.

U mom kraju postoji jedna prica. O bogatoj i lepoj devojci koja je cekala udvarace da joj dodju da je ozene. Uglavnom su dolazili bogati momci i svi su se lepo predatavljali , uglavnom su nabrajali zivotinje i njive koje imaju, ali lepa mlada i bogata devojka nije se odlucila ni za jednog od njih. Jer na njeno pitanje kako su prosli beliku reku da bi dosli do nje oni su rekli kako ko , neko je preplivao , nekog je neko drugi prebacio camcem itd. Na kraju je doso u prosidbu siromasni momak , na njeno pitanje sta ti imas , sta posedujes on je odgovorio , samo onu stvar i kapu na glavi , a kako si proso veliku reku da bi stigo do mene. On je odgovorio da je bacio 2 trula balvana u reku , pa je preso preko njih , a ono sto se nije stiglo do druge obale on se oslonio na onu stvar i preso reku. Devojka je bez razmisljanja posla za njim , uzalud su je roditelji odvracali.
 
Nazad
Vrh