Nerast za priplod

Evo ja obecao pa da ispunim obecanje:
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG],uzeo od prijatelja koji drzi iskljucivo ciste pietrene,a majka od ovog lepotana prasi uvek 10+,tezi 26kg,a cena je drugarska :) .....Slike od onog od moje krmace tek sutra,crn je pa ga nisam mogo lepo slikati,probacu sutra po danu
 
Imam jedno pitanje za sve koji drzi krmace>,,ja imam 13 krmaca uskoro 20 kom. placam oko400e nerasta godisnje,hteo sam da kupim jednog ili dva da sam pustam ali samo na moje,nemam vremena da teram po selu e sad covek koji je do sad doterivao nerasta mi tvrdi da to nece biti tako lako iz razloga sto ce biti besan pa oce da ujede ako neskace stalno,kaze probaj ali videces da nece biti dobro,,! Dali laze ili govori istinu?::pomoc:;
 
Zavisi od toga kakave je naravi ali definitivno se treba cuvati od njega pogotovo kada nanjusi krmacu koja trazi . Moze biti bubica a moze bit jako nezgodan . Imas jos sednu stavku a to je da ako je mali tesko moze na matore a i ako je on velik nazimica ga tesko nosi .
 
nesto nisam dobro uradio sad cu opet nisam nesto vest kacenju slika :)
img20150702083555.jpg

img20150702083632.jpg
ovo je moj veliki joiksir nije lepo uslikan moram ga lepo slikati. Mran je kao bubica, razmazen nije skakao 20 dana i nece najmanje jos mesec i nije nikakav problem uopste ne divlja jer je stvarno pitom

- - - - - - - - - -

A ovo su mladi po 5meseci bili stari njih sam prodao nemacki landras
img20150619181348.jpg
img20150619181450.jpg
img20150619181320.jpg


- - - - - - - - - -

img20150619181551.jpg
 
Zavisi od toga kakave je naravi ali definitivno se treba cuvati od njega pogotovo kada nanjusi krmacu koja trazi . Moze biti bubica a moze bit jako nezgodan . Imas jos sednu stavku a to je da ako je mali tesko moze na matore a i ako je on velik nazimica ga tesko nosi .
zato bi hteo da uzmem dva landrasa krmace su uglavnom joksirke

- - - - - - - - - -

nesto nisam dobro uradio sad cu opet nisam nesto vest kacenju slika :)
img20150702083555.jpg
Jel to Svedski landras ovi mladi sa oborenim usima?
img20150702083632.jpg
ovo je moj veliki joiksir nije lepo uslikan moram ga lepo slikati. Mran je kao bubica, razmazen nije skakao 20 dana i nece najmanje jos mesec i nije nikakav problem uopste ne divlja jer je stvarno pitom

- - - - - - - - - -

A ovo su mladi po 5meseci bili stari njih sam prodao nemacki landras
img20150619181348.jpg
img20150619181450.jpg
img20150619181320.jpg


- - - - - - - - - -

img20150619181551.jpg
Jel to svedski landras ovi mladi?
 
Nerastovi, čista rasa, sa farme, bez papira, vrhunska roba za tu cenu. Ako je neko zainteresovan u inbox.
 
Prvo ti napisi koja je rasa, uzrast i cena. I po mogucstvu ubaci koju sliku. Pa cemo videti jesmo zainteresovani.
 
Nemogu da nadjem temu ''cena nerastova'' pa cu pitati ovde.Koliko mogu dobiti za nerasta od 85-90kg landras-durok,5 meseci star,jel mnogo 150e?
 
Najverovatnije cu ovih dana da kupim od komsije jednog veprića za priplod.Ima oko 80 kg i za nekoliko dana ce imati punih 6 meseci.
Moze li da se pusta na krmace ili je jos mlad?
 
Ja imam cistog Jorksira na prodaju ali je "malo" poveliki, ima oko 400kg...miran kao bubica. Veliki je vise za moje krmace ali mnogo dobru prasad daje. I imam duroka i dve krmacice tezine oko 35 kg ako nekoga zanima.
 
pa kada ga covek pogleda vidi zasto toliko kostaju, ja nigde ovde nisam video ni priblizno slicnu gradju i tolike testise kod mladog nerasta. Pogledajte noge kod jorksira kao da cu noge od bika a ne od krmeta. Na NS sajmu Delta prodaje duroka za 1500e na prvi mi pogled nije nista spektakularno durok ko durok. Eh da mi je par doza od ovog jorksira :) Po meni to i nije puno para za neke ozbiljne farme. ::novac::
 
Nazad
Vrh