Nerast za priplod

Piksi, link je neispravan. Pokušaj na onaj način kako ti je Nicyolas rekao, u odgovoru, gore stisneš ubacite sliku,odabereš sliku,kopiraš link i zaljepiš ovdje
 
nesto me zeza probam da ubacim sliku videcemo dal cu uspeti
Post je spojen: [time]1286715697[/time]
_________________________________________________


Uploaded with ImageShack.us
Post je spojen: [time]1286741058[/time]
_________________________________________________


Uploaded with ImageShack.us
Post je spojen: [time]1286766321[/time]
_________________________________________________
sta mislita kakav li ce biti za zapat?o njemu sam pisao da nije previse aktivan
Post je spojen: [time]1286791572[/time]
_________________________________________________
a ovo gore mi je nazimica trebalo bi da je 40 dana suprasna
 
Daj nerastu malo vitamina da se nabilda i bit će super :D
Šalim se, naravno. Samo neka skače i da daje dobru prasad. Izgled nije bitan, mlad je on još
Kada ga pubertet udari u glavu, vidjet ćeš kakav je.
 
ma nije los kupio sam ga na pijacu samo sto je ,kilav,nece da juri krmace
Post je spojen: [time]1286827372[/time]
_________________________________________________
ovunazimicu sto je na slici jedva je pripatio
 
miljko je napisao(la):
landras kao i jorksir jako brzo napreduju podotovu u ranijem dobu gde dolazi do trajnih ostecenja zglobova. Nerast mora imati potpuno zdrav fundament inace nece skakti zbog bolova koji nastaju usled opterecnja pogotovu na zadnjim nogama u toku skoka.
]]
Mozda je ovo i kod tebe problem.
 
ma ne verujem jer on bas naprotiv nije brzo napredovao cini mi se da je tvrd na hrani.pricali smo zato sam zainteresovan da kupim drugo prase i gajim,jer ja nemam toliko krmaca da bi nesto trpeo
 
Ovo ti je dobro od Kostovica,ako te interesuje pietren.Mislim da stizu pocetkom decembra.Najbolje je da ga kontaktiras i raspitas se.
 
-a što reći- ni ti nerastovi nisu što su nekad bili-ma ne brini,nadoći će on:Isti slučaj je bio i kod mene preoljetos, a eno ga sad skače i napada kao mahnit.Ne znam u čemu je bila kvaka,bilo mu je presuđeno kastriranje, a sad nemam pojma šta da radim, i žao mi ga je i nije, haha izluđivao me je(skidao sve po spisku), čak sam i od susjeda morao dotjerivati nerasta da krmače ne fulaju.Vjerovatno nije bio zrel u glavi haha, moj je savjet da pričekaš, naravno ako je nekakav rasan i ako ćeš imati koristi od njega..Skužio sam poslije da ga ne smijem puštati s krmačom negdje na otvoren ili širok prostor(sve mu je odvlačilo pažnju, ne daj Bože da nađe kakav kamen,to je onda prevaljivao po ustima ako treba i tri dana)Znači pustim ga u manji prostor i nema da zverla nekud dalje, no kažem tako je bilo,sad je sve ok.
 
Buduci sampioni :bravo:

2qntfkn.jpg
2jetq4w.jpg
 
Napred u nove radne pobede :haha: :ppozdrav:
Jos cemo mi saradjivati,sto bi Kusta rekao "I think this is the beginning of a beautiful friendship." :haha: :haha: :haha:
 
Evo da postavim i ja svog Nerasta tezina oko 60Kg 4 meseca star ,koji ce uskoro na test! :D ,kao mali se pokazao kao skakac,
vidjecemo kako ce se pokazati!! Molim za misljenje strucnjaka!! :cao:

2wrjckh.jpg
 
2vcuclk.jpg

1zeb4w6.jpg

2jbkvd.jpg

b4tjl5.jpg

evo da predstavim dva momka milasina i radasina.nerastovi su od mog prijatelja(mog sam prodao)i u cistoj su rasi.
 
Nazad
Vrh