Naknada za odvodnjavanje.

Poslao poreskoj zahtev za povraćaj u elektronskom obliku, dobio poziv od poreske da im odnesem potvrdu od VV (možda može sve da se završi na šalteru) i za nekoliko dana legle pare.
 
Slavko, kako da poreska služba vrati, valda trebaju VV da vrate, kod njih imaš pretplatu? Ili si još neki korak napravio...?
Jel lokalna poreska za imovini ili republička poreska, s obzirom da si u PDV-u, ako se dobro sećam?
 
Slavko, kako da poreska služba vrati, valda trebaju VV da vrate, kod njih imaš pretplatu? Ili si još neki korak napravio...?
Jel lokalna poreska za imovini ili republička poreska, s obzirom da si u PDV-u, ako se dobro sećam?
Njih moraš da pitaš kako. Ja napisao kako je bilo.
Mislim da je republička, bul. Mhajla Pupina.
Mislim da nema veze što sam u PDV-u.
Mora da se ide direktno u Novi Sad?
Ja sam išao. Verovatno može sve poštom.
 
Moraš precizirati kome se šalje mejl, a ti si napisao tek u drugoj poruci ,,oni".
Pričalo se i o VV i o poreskoj.
 
Ко је, уопште, икад рекао (написао) да се такса за одводњавање укида?
Обзиром да нисам добио решење за '23. помислио сам да је тачно. Кад, не лези враже, малопре стиже решење (уједно) и за '23. и за '24. и то са каматом!
Некога морам да нагузим, само да утврдим кога!
 
Da li znaš da okačiš fotografiju tog rešenja ?
Ili napiši tekst koji je iznad tabele (dva-tri reda).
 
Baš tako ko je rekao da se taksa za novodnavanje ukida meni stiglo rešenje pre neki dan pa da pitam ovde šta su uradili oni nepismeni bojkotaši od pre neki mesec?
 
Meni je stigla na gradjevinsko zemljiste i neobradjene povrsine koje su upisane u e agrar ali se ne obradjuju suma livada itd, a parcele koje se obradjuju isto upisane u e agrar nije stiglo nista. Takodje stiglo resenje na pokojnog oca za 2023 godinu za celu godinu ali umanjeno za 50 posto 3 i 4 kvartal nisu obracunali.
 
Baš tako ko je rekao da se taksa za novodnavanje ukida meni stiglo rešenje pre neki dan pa da pitam ovde šta su uradili oni nepismeni bojkotaši od pre neki mesec?
Zašto niko od vas ne okači fotografiju rešenja ili ne nepiše šta piše iznad tabele ?
Mislim da nije teško prepisati tri reda teksta.
 
Ovo je prava stvar, sad se sve lepo vidi. Za 2023. je zaduženje 50% a na 2024. je zaduženje u punom iznodu ali samo na građevinsko zemljište dok se na čisto poljoprivredno ne zadužuje.
Još da Slavko okači Potvrdu o višku para koju je dobio od VV i svoj dopis koji je uputio poreskoj za povrat novca (može da precrta iznos).
 
Upravo sam "bio na portalu" VV i tamo ima mogućnost da se elektronski podnese zahtev za Potvrdu. Pojavi se sam obrazac i popune se osnovne generalije, samo treba paziti da se broj fiksnog i mobilnog unosi na onaj način +381.... i poslao sam zahtev. Odmah mi je javljeno da je zaveden pod brojem ... i da će u najkraćem vremenu biti rešen. Naveo sam sam da hoću slanje na kućnu adresu. Stvarno nije komplikovano i vrlo brzo to ide. Obavestiću kad dobijem Potvrdu, pa ću onda videti kojoj to poreskoj upravi podnosim zahtev, da li republičkoj ili lokalnoj, možda pre republičkoj???
 
Nazad
Vrh