Naše lepše i buduće lepše polovine...

Oladio sam se od te. S obzirom da joj je momak lokalni buržuj (čak sam je nakon 2 dana pretrage našao i na Fejsbuku :haha: ), 99% sam siguran da je interesuju samo pare.
A takve mi idu na džigericu! :haha:

Polako! Možda nađem lepšu polovinu tokom sledeće ekskurzije u Temerin! ::namigivanje::
 
Nemoj da si stipsa . Jednom se zeni, daj jos jedan vagon , pa da zaigramo i zapevamo.
 
Attila M. je napisao(la):
Oladio sam se od te. S obzirom da joj je momak lokalni buržuj (čak sam je nakon 2 dana pretrage našao i na Fejsbuku :haha: ), 99% sam siguran da je interesuju samo pare.
A takve mi idu na džigericu! :haha:

Polako! Možda nađem lepšu polovinu tokom sledeće ekskurzije u Temerin! ::namigivanje::
Bezi od toga. To ti ne treba u zivotu. Da nadjes ti jednu lepu domacicu i bog da te vidi. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1288127890[/time]
_________________________________________________
Attila M. je napisao(la):
Ja dajem 50 litara nafte da je dovezeš kući! :haha:
:haha: :haha: :haha: Hvala na ponudi al neka, ja cu da dam naftu. A vi da dodjete svi da se prevezu ti silni vagoni. Pa da onda :ppozdrav:
 
ivan610988 je napisao(la):
Bre ako treba, ima da dam i 4 vagona soje odozgore. Sve sto imam. :haha: Samo da pristane. :ppozdrav: Evo kaze burazer i on daje jos 5! :D

E to se ceni... Ako ne pristane za toliko kukuruza i soje onda jbg... :haha: :haha: :haha:

Attila naciceš ti svoju Sosu... :haha:
 
Prestanite sa tim poklonima: te soja , te kukuruz itd. Pa stim mozete samo uplasiti devojke. Devojke ne traze nista od toga , to mozda traze njihovi roditelji , ali za devojke treba nesto sasvim drugo. Kod nas u vlaskom jeziku postoji jedna lepa prica koja lepo objasnjava celu tu situaciju i odnos bogastva i zenidbe. A ja da nebi vam preveo celu pricu i neznam da li ce na srpskom biti toliko zanimljiva ja cu vam reci ukratko. Devojke ne vole bogata , one oce samo kurata. :ppozdrav:
 
todor je napisao(la):
nemoj samo atila da prođeš kao ja 6 nedelja i gotovo
pa valjda je i za tih sest nedelja bilo nesto da valja , majku mu :haha:
dragan82 je napisao(la):
Prestanite sa tim poklonima: te soja , te kukuruz itd. Pa stim mozete samo uplasiti devojke. Devojke ne traze nista od toga , to mozda traze njihovi roditelji , ali za devojke treba nesto sasvim drugo. Kod nas u vlaskom jeziku postoji jedna lepa prica koja lepo objasnjava celu tu situaciju i odnos bogastva i zenidbe. A ja da nebi vam preveo celu pricu i neznam da li ce na srpskom biti toliko zanimljiva ja cu vam reci ukratko. Devojke ne vole bogata , one oce samo kurata. :ppozdrav:
a sta sve devojke vole il ne vole.......eeeee :haha: ne vredi ni zapocinjati na tu temu :ppozdrav:
 
Moja zena(desno) i njena sestra(levo),a moja svastika na proslavi moje Krsne slave ::svaka cast::
51czr9.jpg
 
Lep ste par :ppozdrav:
Nema razloga za kajanje, mladi ste , Bogu hvala zdravi ste, lepi.. Pravi moji Sumadinci! :D
Ja da sam okacio sliku, pa to je razlog za kajanje, da se deca plase kad mi vide sliku pored slatkog :haha:
 
Karalic je napisao(la):
Lep ste par :ppozdrav:
Nema razloga za kajanje, mladi ste , Bogu hvala zdravi ste, lepi.. Pravi moji Sumadinci! :D
Ja da sam okacio sliku, pa to je razlog za kajanje, da se deca plase kad mi vide sliku pored slatkog :haha:
pa ko velis"onda bolje Putin u avataru..." zasto on,kolega? :sta: :sta:
 
Nazad
Vrh