Muzika za dušu 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aha , dobra stvar ,pozitiva . Samo da nadjem , stavljao sam ovde prije par godina dok smo svi bili mladji , i brzi , Nisi bio clan pa evo ponovo ,mladja brza verzija.

 
"The Peace Dukes" - име бенда које на енглеском звучи... па, нормално, али када га изговорите Русима, њима то звучи као "пиздјуки", што на руском сленгу значи типа "мале сероње".

Дакле, те руске "мале сероње" су обрадили Бајагину песму "Верујем - не верујем" у ска фазону.

Шизење!

 
Nekada dok je bog hodao zemljom bili smo poznati po svetu kao EVROPSKI BRAZILCI i to nije bilo slucajno dve omiljene a nacionalne parole su bile JEDNOM SE ZIVI I ZABOLE ME ZA SVE.I sve je bilo galantno,sarmantno mnogo ljubavi i vedrine prstalo je od zadovoljstva .Cak je i cuveni Pele na oprostaju od reprezentacije pozeleo da igra sa nama A onda su dosli neki novi ljudi pocetkom 21 veka sa parolom NEMA SPAVANJA SPAVACETE KADA BUDETE U PENZIJI poceo je strmoglavo let u ambis i mi smo poceli da gubimo smoj identitet a mentalitet i stare navike to je se rasprsilo kao mehur od sapunice. Krstovdan u Palanci nece biti a ni preobrazenje u Kolarima a za Gucu da ne govorim.Ovde vise nema ni leba i igara.Djindjic je likvidiran a umesto njega je stupio na scenu Toma grobar i nas psiho iz Borce grede .On je skoro obecao prosecnu platu od 900 eura ako narod prezivi do tad tj ako dozivi ,medjutim oce mi smo nebeski narod navikao na ludilo samo kad bi uspeli barem malo da povratimo seksipil i harizmu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh