Muzika u traktoru

kiki a koliko wati imaju ti zvucnici u tvom zetoru?
 
u mojoj kutiji sa zvucnicima ima ukupno 3 zvucnika jedan ima precnik 7.5 cm drugi 5 i treci 2.5 samo neznam kolko bi imao vati najveci dali mozda ima oko 50 wati ili 100 zajedno sa svima znaci visokotonac sredne tonac i niskotonac...zna li mozda neko na kutiji mi pise da ima 500wati ukupno ali mislim da nema toliko sta vi mislite?
 
neznam tacno koja je marka ali su isti kao SAL zvucnici i ja mislim da bi ti zvucnici imali max 100wati po kutiji
 
Da muzičke snage moguće . To ti je dosta ! Koji je traktor u pitanju ?
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235593137[/time]_________________________________________________
Sad sam video , biće to OK !



 
Ja sam stavio u kejsa pioneer MP3 i radio jedno godinu dana. Imam filtre vazduha na kabini ali prasina je ipak usla u CD plejer.
 
evo i slike zvucnika ima sa svake strane jedna kutija sa leve i desne strane :D samo neznam kolko wati ovako po izgledu imaju?sta mislite jel imaju 100 wati po kutiji? inace ovo ju u traktoru foton zvucnike sam pricvrstio za krov pomocu celicnih drzaca i gumenih oscilatora da se nebi prenosile vibracije na zvucnike.i videcu kad spojim kable i sve ostalo kako to funkcionise :D
 
Ljudi bolje kupite dobar radio (moj za 1000din) i FM transmiter . Ubaciš na SD karticu od 2GB ili USB od 8GB pesama i pesama i nema da smeta prašina! :cao:
 
Jednostavna i efikasna zastita zvucnika od prasine je da ih stavite u najlon kesu.

Isprobano u mom traktoru.
Isprobano kod mog komse on nema kabinu i zvucnici su na krilima umotani u kese i rade vise od 10 godina.

Znaci nema prasine ni vode a zvuk normalan.

:ppozdrav:
 
Ma ja od kako sam počeo da koristim slušalice + antifon slušalice, ne pada mi na pamet da vraćam muziku u traktor, i muzika stalno ide samnom :haha: Branko :ppozdrav:
 
ja sam juce zavrsio ovu moju muziku u traktoru pa sada cepa kao disko na tockovima ali mi se problem javlja kada se malo zadrma player onda player preskace i zaustavlja se pa sam ramisljao staviti onaj mp3 neznam tacno kako se zove u onu rupu AUX na cd playeru pa onda nece biti problema sa playerom i moze se voziti i po njivi i po asfaltu a da pesme ne preskacu....sta vi misite o tome
 
Bolje da si dao 2-3000 vise pa da si kupio autoradio sa USB ulazom, i onda samo utakned pen drive. A ovo sa aux-om stalno moras da pazis na zice i da dopunjujes baterije!
 
dali mozda neko zna kako se taj AUX prkljucak zove i kolko kosta i koje je velicine?dali je to nesto kao usb
 
Aux je uticnica ista kao za slusalice i na nju mozes da prikljucis spoljni izvor zvuka! Preko njega nemozes da unosis podatke kao USB vec samo audio signal koji mozes da dobijes iz mp3 playera ili walkmana i slicno!
 
Ma kupi FM transmiter i gurneš u mesto upaljača (kod nas 1500din ) i uzmeš SD karticu od 1GB (500din) ili USB flash . To je najbolje rešenje ! Šljaka uz svaki radio ja ga imam u kolima ! :cao:
 
i kad kupim taj fm transmiter i ubacim flash to moram spojiti sa playerom dabi radio jel tako?i u koju rupu se to stavlja na playeru da nije mozda u onu za AUX?
 
Nazad
Vrh