MTZ Belarus

Ima li gde ovo u Srbiji uzeti ?
Muka mi je od njegovog...
a631152565a97a8acc58ab43dab9a173.jpg


Sent from my Mate 50 Pro
Kod nas salju iz Slovenije , moze i pouzecem ili uplatis preko web shopa , kod njih sam uzimao takav jedan komplet.
Rosi teh , imaju i univerzalne a imaju i rezervne djelove za traktore

Ako je za MTZ , jel nije bolje gotove za preradu sa serva na full sa orbitrolom
 
Imam ja vec full hidraulicni sa orbitrolom , al to je da ne kazem smece.

Na 549 imam klip sa prolaznom klipnjacom , na belorusu obican (standardni)

Neuporedivo lepse radi navigacija na 549 , isti orbitrol na oba, duplo mirniji volan nego na mtz.


Sent from my Mate 50 Pro
 
Kad probas i jedan i drugi pricacemo .

Od vise ljudi sam takodje cuo da im navigacija daleko lepse radi na zapadnim traktorima mego na mtz (zapadni svi imaju prolazne klipnjace)

a imam i primer u svom dvoristu.

Jedina gimnastika je uknapati taj klip pored kardana
Ti imas neki drugi problem,fabricki klip radi sasvim ok.

Sent from my Mate 50 Pro
 
Za navigaciju ne znam,ali imam traktore sa oba tipa cilindra...nema tu razlike u voznji.pretpostavljam da negde ima malo lufta+losiji orbitrol na mtz.
 
Sa kojim cilindrom nema zapadnih traktora?
Procitaj opet sta sam pisao.

Zapadni skoro svi imaju prolaznu klipnjacu. ( bar sve i jedan noviji sto sam video)
Ali nije ni bitno.

Testirao ,imam oba ... vidim razliku , zato sam i pitao ima li gde kod nas da se kupi.

Sent from my Mate 50 Pro
 
Koliko ja znam za mtz nema,ima neka varijanta za ltz tj t40.
Mislim da ne bi bio neki problem napraviti jedan cilindar po nekim specifikacijama ili prilagoditi neki već postojeći.
 
Daner ja sam uzeo prije 14 dana takav klip u novom Sadu povrtarska 1 120 e komplet sa sponama iako mi ne trebaju ja sam uzimao klip za markire na sijačici
 
ovo su makine
 
Jel nije bilo lakše skinuti 4 šrafa,cev,dva creva skinuti kompresor pa raditi kao covek nego se mučiti iza njega.
 
  • Like
Reagovanja: Gun
Nazad
Vrh