MTZ Belarus

Strpljen spasen.
Pre 2 dana bio kupac za plug iz Kosjerica cak dosao i zajunim da ne dam i razidjemo se u 50e, danas zove da bi dosao u ponedeljak.
 
Pitanje za majstore: odakle i kako se ovaj štift našao u cevi uljne pumpe???
e1bf519afdc7e1d11a5e15b124bc91b7.jpg


Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
One bolcne na polugama razvodnika za spoljnu hidrauliku,na njih mi lici ali opet otkud tamo? Rasklopi uljnu pumpu i vidi da li je cela.
 
Nebojsa Rus i dalje stoji u dvorostu neki drugi istina, kulena ima a kapija ti je otvorena.
Sad sam dosao na Kopaonik malo a kad se vratim resava se i sudbina traktora.
Znam da je drugi rus tu, pratio sam temu.
A sto se gostoprimstva tice u to ne sumnjam ni najmanje.
Nemoj sta zameriti salim se malo,al da se sad pitaju clanovi foruma sta stize pitaju se, sem Matica, on ima informacije iz prve ruke.
 
Nebojsa srednje ime baba vanga!bio si u pravu...sinoc sam gledao preko kamere desnu stranu,bila perfektna...a leva...au.neverovatna razlika.
Screenshot_20221127-1830442.png

IMG_20221127_1236216202.jpg
 
Moglo je.sasvim slucajno pronadjen deo na dnu diferencijala.nikakvih nuspojava nije bilo.par puta mi je blokirala leva kocnica pri prvom stiskanju iste,te je odatle nastalo ostecenje.druga strana je kao nova.
 
Ima više kombinacija ugla predpaljenja. Zavisi od pumpe, dizni, euro norme... Gledao sam skoro klip o tome.
 
Pozdrav ljudi , imam 1025 2020.god u oranju mi samo ukocili prednji tockovi, nista ne lupa nista ne krlja, zavrsavao oranje bastu kuci orao.. sad podignem ceo prednji kraj i okrecem tockove lagano a kad upalim i krenem nesto ih ukoci...krene meter i zaglavi .. ima li neko strucan da kaze sta bi moglo biti problem...
 
Nazad
Vrh