MTZ Belarus

Vise od pola nakuca sa utovarivacem...Utovar bala, stajnjaka, koristi se za hranjenje stoke(1 sat dnevno). Ostatak rol presa, tanjiranje i prevoz. Ostale operacije obavljaju drugi traktori...
 
Pa ti si sve pobedio sad,niko jos na forumu nisam primetio da toliko provodi vremena u traktoru godisnje.Hvalili se mnogi sa hiljadu sati godisnje,ti si ih skroz zakopao.Sta tek mi sa 200-300 sati da kazemo,treba da nas sramota sto tako malo radimo.
 
Pa ti si sve pobedio sad,niko jos na forumu nisam primetio da toliko provodi vremena u traktoru godisnje.Hvalili se mnogi sa hiljadu sati godisnje,ti si ih skroz zakopao.Sta tek mi sa 200-300 sati da kazemo,treba da nas sramota sto tako malo radimo.
A ukupna satnica sa sva tri mi je 2200. Od tog mojih su 2150, 50 naprave drugi u prevozu. Belarus u spicevima sezone cesto radi po 20 od 24 sata...
 
@Surdonja
Da citaju ovo novokomponovane generacije i feseri, postavili bi pitanje: "gde je tebi zivot covece??"
Svaka cast druze!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mislim da je mehanicko isri sediste kad je ispravno bas dosta udobno, meni je u zmaju znalo da se desava da imam osecaj kao da mi patos prilazi i odlazi…
 
Isri nista losije nije od gramera, cak mozda i bolje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nasli problem...
Otisao konusni zupcanik u prednjem diferencijalu.
A zasto je otisao ne znam... lezajevi dobri diferencijal pun ulja.. nije preopterecen traktor..
 
Poslednja izmena:
Velike su to gume i kilaza po meni… malo uze gume bi imale bolji efekat… bar ja tako mislim, a misljenje je kao i …
 
Nasli problem...
Otisao konusni zupcanik u prednjem diferencijalu.
A zasto je otisao ne znam... lezajevi dobri diferencijal pun ulja.. nije preopterecen traktor..
Proverite da konusno valjkasti na diferencijalu nisu stradali ili da nije puklo srce tj krst u diferencijalu.
Dobro proverite stanje tanjirastog zupcanika ako ne manjate u paru.
 
Nazad
Vrh