MTZ Belarus

А је л' толики спремач регуларно цепаш 820-ком, или си га закачио да га "провозаш круг"?
 
Мој рођак упрегне Штајера од 70кс мученик да вуче такав исти, онда ово кад гледаш русу дође као редовна рекреација
 
Jedan od lepsih modela
616883fa2c9d7c8f628bb61f2c1cc279.jpg


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Šta je tu lepše?
Mozda moja greska sto "lepse" nisam stavio pod navodnike ali mislim da je vecina shvatila da je bilo sarkasticno.
Stvarno rusima lepota inace nije jaca strana ali sa ovim su preterali,ajde sto je ruzna hauba kao djavo nego sto nema mogucnost da se podigne,mora da se skida deo po deo,vise sam vremena izgubio da rasklopim haubu nego da izvadim kvacilo.
 
Mozda moja greska sto "lepse" nisam stavio pod navodnike ali mislim da je vecina shvatila da je bilo sarkasticno.
Stvarno rusima lepota inace nije jaca strana ali sa ovim su preterali,ajde sto je ruzna hauba kao djavo nego sto nema mogucnost da se podigne,mora da se skida deo po deo,vise sam vremena izgubio da rasklopim haubu nego da izvadim kvacilo.
Na karabudž rešenju da im pozavide konstruktori ArmaTraka, posebno Turski izumi na traktoru kao razne sajle, ventilator klime na vrh kabine bez zaštite, papučica gasa od stojadina, rezervoar za fergusona...
 
Na karabudž rešenju da im pozavide konstruktori ArmaTraka, posebno Turski izumi na traktoru kao razne sajle, ventilator klime na vrh kabine bez zaštite, papučica gasa od stojadina, rezervoar za fergusona...
Ja prvi put vidim ovakvu haubu na rusu,ne bi me cudilo da je ovo rezultat nase pameti,da su ovi nasi nesto karabudzili.
 
Znači ima toga i na stranim traktorima. :)

Ja često "spominjem" konstruktora Rakovice, i kod Rakovice ne može podići haubu dok ne skineš pola kabine. A npr. do električnih osigurača ne može prići dok nije podignuta hauba. Pa sad ti vidi šta ćeš kad ti noću crkne osigurač od svetala...
 
Aj da pokušam još jednom,pošto nisam dobio odgovor :osmeh:
Evo ovde ima,,
 
Evo ovde ima,,
To nije to...
 
Ma znam to, nego mi nije jasno kakvu veliku razliko očekuje od istog traktora sa drugim menjačem...Lakše za šaltanje plus, manji izbor brzina minus, di si tu si...
 
Ipak nisam bio u pravu,nema teme 892 ili 952,već 820 ili 892.
@olalija
Nisam znao koje su i da li postoje razlike (osim menjača) izmedju ta dva modela,zato sam pitao. Prijatelj hoće da kupi,pa u njegovo ime pitam. Interesuju me razlike i preporuke ukoliko znate za neki dobar traktor na prodaju.
 
Ipak nisam bio u pravu,nema teme 892 ili 952,već 820 ili 892.
@olalija
Nisam znao koje su i da li postoje razlike (osim menjača) izmedju ta dva modela,zato sam pitao. Prijatelj hoće da kupi,pa u njegovo ime pitam. Interesuju me razlike i preporuke ukoliko znate za neki dobar traktor na prodaju.
Dobra su oba traktora, ako mu treba veći izbor brzina neka uzme 892 a ako ne može da savlada ruski menjač onda 952, ostalo je skroz isto...
 
Jedan od lepsih modela
emoji23.png
А што је фора, имају они и културније решење (барем што се тиче дизајна; за функционалност не знам) које је довољно складно у односу на ћошкасту кабину.

Из неког разлога, ту варијанту 1221-це називају "Тропик".

poljoprivredne-masine-traktor-tockasMTZ-belarus-1221---1574378522854834797_big--19112201155581156900.jpg
 
Nazad
Vrh