MTZ Belarus

Čije su proizvodnje farovi koji se ugradjuju fabrički?
 
zorancile je napisao(la):
Preporučujem Wesem radne farove, plastične, okrugle, sa drškom gore i staklom na kockice, sa H3 sijalicom.

nebi se bas slozio,malo zapnes otpadne far,plastika ::lose::
ima dobrih Hela povoljno a isto preporucujem vasarske kod dilera za ursus delove(marija) imala je dobre metalne,imam i na rusu i na kombaju :D
 
Sve sto je danger napisao je tacno, nemos nabudziti sijalicu nikako,a na izgled potpuno isti po meni cak i staklo isto jedino sto svetle odlicno
Post je spojen: [time]1298840937[/time]
_________________________________________________
U St.Pazovi ima radnja koja prodaje samo heline stvari farovi oko 2000kom
 
FER,nemacka,jedino me nervira sto staklo bocno nije zasticeno,posto sam ja na mom rusu spustio nize radi grana reflektuje u kabinu pa smeta,namotao sam za sada izolir traku al cu ih zameniti,kad su vislje onda to nesmeta,za pozadi :D
2wprpqr.jpg
 
zombie_666 je napisao(la):
Jel mogu na 82.1 nazad da se stave 16.9-38" gume? Koje bi naprijed morale da se stave ili bi mogle standardne 11.2-20"?

Ima li neko uputstvo za korištenje 82.1, na Agropanonkinom sajtu ima za 800/820, al mnogo toga nije isto, posebno hidraulika.
Uputstva za rukovanje i održavanje MTZ traktora na ruskom jeziku su stavljena u ovu temu http://poljoinfo.com/index.php?topic=15201.0 Ima i za 82.1

 
kinez je napisao(la):
aca je napisao(la):
kinez je napisao(la):
aca je napisao(la):
Jel zna neko da li ide sitna ili krupna loza na diferencijal gde se stavlja ploca za donju poteznicu?
sitna jeste al ne mogu da se setim mislim da je 24x1,5 :cao:
Hvala,da znam sta da trazim :D
e nemoj da budes bas siguran ja sam radio to pre par meseci pa sam mozda zaboravio al sutra mogu da ti proverim :cao:

e nisam ni ja siguran ali kod mene na 52ki mislim da je M16 , znači normalan korak , 90% sam siguran u to
 
zorancile je napisao(la):
Preporučujem Wesem radne farove, plastične, okrugle, sa drškom gore i staklom na kockice, sa H3 sijalicom.

Ti su dobri ali su mali WESEM kockasti farovi jos bolji jer su bukvalno duplo manji a isto sijaju i isto kostaju i jos jedna stvar-kod malih se staklo skida odvrtanjem 4 srafa a kod okruglih otkacinjanjem zakacke koja hoce da pukne i onda vam far ne vredi nista. Imam i jedne i druge na traktorima pa govorim iz iskustva.
 
meshter je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Jel mogu na 82.1 nazad da se stave 16.9-38" gume? Koje bi naprijed morale da se stave ili bi mogle standardne 11.2-20"?

Ima li neko uputstvo za korištenje 82.1, na Agropanonkinom sajtu ima za 800/820, al mnogo toga nije isto, posebno hidraulika.
Uputstva za rukovanje i održavanje MTZ traktora na ruskom jeziku su stavljena u ovu temu http://poljoinfo.com/index.php?topic=15201.0 Ima i za 82.1

Ma imam ja sve ovo skinuto vec, al ne znam ruski ::pomoc:;
 
kinez je napisao(la):
tek ce da vidite kolko stranice ce da zauzme kad ga kupi :cao:
MONTOYA je napisao(la):
zombi druže ti si trebao otvoriti posebu temu o tvojoj kupovini traktora
ovako si zauzeo 50 strana teme MTZ :haha:

Neka neka, al sam bar dosta dobrih pitanja postavio, a fakat ću tek krenuti da ih postavljam kad ga kupim :)

Ma zezam, mnogo sam naučio već, skontao sam mjenjač, hidrauliku i to je to. Joj jedva čekam da zakačim plug za njeg da vidim kako je to orati sa 2 puta više konja nego do sada :).

Nego, u kojoj brzini bi trebao da vučem onaj plug što sam postavio sliku par strana nazad, Raba obrtač 2x12 (na 25-30cm dubine) sa pretplužnjacima, ono, ima i brda dobrog?
 
Zombie kad ga kupis da nas sve zoves na :ppozdrav:
Isti si kao i ja kad sam kupovao plazma televizor. Sve sam procitao forume, pogledao specifikacije 100 modela i na kraju sam kupio tako sto sam otisao u prodavnicu i od onih koji su bili izlozenih odabrao jedan za 10 sekundi. :haha:
 
U kojoj brzini i na koliko obrtaja motora treba da bude da orem do 20cm na mtz 820 dvobraznim plugom? A na koliko kada orem preko 20cm? :sta: :sta: :sta: :sta:
 
Nazad
Vrh