MTZ Belarus

Kasapin je napisao(la):
testirao sam ga i cepao do daske i radilica mi je pukla u dvoristu kad sam izvlacio prikolicu iz blata i to na cimanje pa pun gas kvacilo i tako par puta i nesto je najpre samlelo u menjacu a zatim blokiralo ceo menjac i ja pustio kvacilo i pukla je i radilica,slabo sve ko da ih od plastike rade :zli: ,ipak nije on za mene i lako se podere i sjebe,sad cu ga srediti i prodati sto pre pa da uzmem polovan ursus ili zts preko 120ks pa da ga derem,ipak on je mnogo kvalitetniji i s snazniji od bilo kog rusa
covek ga je testirao, cepao, i pocepao :bravo:
Naravaucenije:
ako neces da pocepas nemoj ni da cepas
Zivo me zanima koje bio krajnji cilj testa ili smo mozda saznali.Ljudi pa nismo mi "Mithbusters"
 
pa jbg testirao sam ga koliko moze da izdrzi a nije imao ni punih 1000rs i otiso je u **greška ... nikad vise necu kupiti rusa dok sam ziv
 
druze sad trazim moj video zapis kad sa rusom 952 cupamo stabla, nesme on da pukne pa da je i duplo manji. a i svakog dana gledam beloruse 820.2 kako vuku kamione u oblizjem kombinatu pa ti vozaci im dusu vade ali nista jos nisu uspeli da polome.evo juce bili kod mene na utovaru
25plt1d.jpg
1zgi3a.jpg
 
Zivo me zanima koje bio krajnji cilj testa ili smo mozda saznali.Ljudi pa nismo mi "Mithbusters" ahahaha...ova je najbolja do sada! :cool: a i znam sta je doticni uradio-ubacio mali reduktor,ali ne do kraja,i naglo pustio kvacilo,i po gasu!zub na zub,pa mozda je i napuklo kuciste menjaca...ali sta je tu je...svima nam je sada jasna ona stara:ko ne cuva ono sto ima-NECE imati ono sto nema! ::lose::
 
ja kad bih imao para da kupim 1025.rm ja bih ga mazio pazio i zvao djole. A ne kao nas kolega kasapin... taj da je mesec dana sedeo na minusu po deset sati na dan i orao u kabini bez grejanja gde duva sna sve strane nebi on njega tako TESTIRAO
 
savoris je napisao(la):
mladenmaso je napisao(la):
savoris je napisao(la):
zombi
11.2X20 je 260km
a 15,5X38 je 570km
a ko ima ako te zanima na pp , u Bijeljini je :cao:
posalji meni broj ako imas na pp

nemam broj , zombi je rekao da će ići uskoro tamo pa neka on uzme broj i pošalje ti :cao:
zombi
jesil isao gledati gume imas li kakvi broj od njih
 
mladenmaso je napisao(la):
savoris je napisao(la):
mladenmaso je napisao(la):
savoris je napisao(la):
zombi
11.2X20 je 260km
a 15,5X38 je 570km
a ko ima ako te zanima na pp , u Bijeljini je :cao:
posalji meni broj ako imas na pp

nemam broj , zombi je rekao da će ići uskoro tamo pa neka on uzme broj i pošalje ti :cao:
zombi
jesil isao gledati gume imas li kakvi broj od njih

Nisam jos isao jbga, lose vrijeme a slab sam sa parama pravo, nemam ni za gorivo jbga :(
Post je spojen: [time]1298483045[/time]
_________________________________________________
boki je napisao(la):
ja kad bih imao para da kupim 1025.rm ja bih ga mazio pazio i zvao djole. A ne kao nas kolega kasapin... taj da je mesec dana sedeo na minusu po deset sati na dan i orao u kabini bez grejanja gde duva sna sve strane nebi on njega tako TESTIRAO

A ja bih ga mazio i pazio, a na haubu bi umjesto 1025 (jos ako je ravni most i one prelijepe široke gume jooooj!!!) stavio naljepnicu "Baćuška", jer cijeli zivot orem u 539, mrznem se u njemu, odvalim ruku dizući i spustajući plug jer je zemlja teška i brdovita pa jadni fergo jedva ore...ABD, kad kupim sebi rusinu "na koju sam bacio oko", stvarno ću kod nekoga napraviti naljepnicu "Baćuška" i ima da ga pazim bolje nego auto jer on će meni da uradi kako treba i kad treba i da i meni i ocu sačuva zdravlje, uzore duboko, pokosi, odveze i doveze sta treba i neću se više bojati blata ni trpiti kad me komšije sa Zetorima od 50-60 konja zaje*avaju kad se patim u oranju.

Ako ga kupim (a nadam se da hoćUUUUUUU!) ja ću njih zaje*avati, posebno kad prodjem sa rusom kroz neko blato i provalim špuru od pola metra dubine...pa nek prodju tu ako mogu (a inače oni meni to rade sad stalno, pisao sam o tome).

Testiranje treba prepustiti proizvodjačima, a svoje mašine koristiti kako treba, sa mjerom i razumom. Sve ima svoje granice, pa i traktor. Kao što su ljudi nekad radili sa volovima i pazili ih da im dugo zive i dobro rade, tako treba i danas sa traktorom, ne samo rusom, već svakim traktorom.

Druga je stvar kad neko mozda ima para za bacanje...
 
Nazad
Vrh