MTZ Belarus

Novopeceni vlasnice Belarusa, deder prenesi nam utiske. Kako ti se cini 1025?
 
North ARMY je napisao(la):
Odose meni pare na viledu po obecanju,Leko dodjes mi :ppozdrav: jer ces imati najcistiji traktor u selu,a i okolini. :D
ja sam jos pomislio da si zaboravio ::namigivanje:: moze :ppozdrav: treba da se zalije ::traktor::
Post je spojen: [time]1293734928[/time]
_________________________________________________
paorpaor je napisao(la):
Sto, sta ce da mu bude :sta: Taman da ga malo razradis. Ne moras ga jako opteretiti, uzmi dvobrazni plug.
pa i mislio sam na dve brazde ali tek posle 50 rs ::namigivanje::
 
North ARMY je napisao(la):
Ce se dogovorimo kad prodju praznici.

Nego svi pitaju strucno,a ja cu normalno struku s moje strane,jel ima to neku muziku u kabini ?? :D
dobio sam od paorove ljubicice za rodjendan cd plejer za ruju ali nije jos ugrdjen stoji u kutiji zapakovan,nikako da odem kupiti zvucnike :sta:
 
vlado,nemam nameru da se svadjam,ali imas puno netacnih podataka...zadnji most nije kao na 52,a evo i dokaza...
119tjt1.jpg
prvi modeli 1221 su imali isti takav kraj kao 1025 danas,i nije isti kao na 82,posedujem oba i znam toliko!a za tezinu ne mlati praznu slamu...drugar i ja uporedjivali vagovne papire sa silosa(istog)i mase su im1025-5100kg i 1021-5180 kg,stim sto je njegov bio tek napunjen gorivom.a deblja osovina ne znaci jaca...raspitaj se o poluosovinama na 5200...i npr osovina na johniju i imt,pa na imt pukne duplo deblja.a a za hidrauliku da ti kazem-nosio sam 6.5 m kilder,i nista,plug 4 brazde-nista,obrtac-nista-suv kao barut!a za temp-netacno,sve je to isto,stavi meh. merac temp,pa se javi,ovi digitalni ne mere kako valja i utice im potr.struje na rad.
 
tvoj traktor 1025 ima isti zadnji most kao i 52,82 stara.razlika je samo u kupasto/tanjirastom zupcaniku.i razlika je u poklopcu zadnjeg mosta.naravno da se necemo svadjati rusi su svi dobri traktori samo vam ja malo pricam moje iskustvo iz radionice :cao:
 
Ima kod nas jedan covek sto kupuje svake druge godine po jednog 820 rusa i prvog je uradjivao a ostale ni jednom cim dodje upregne ga i kaze isto mu uradjivao ili ne,ima ih 5-6 komada.
 
Attila je napisao(la):
1025 je puno bolji traktor od 1021 nije hidrolika može da se podesi brzina rada da ore bez točka (na plugu) a šta se menjača tiče bolji je ovaj 4x4 jer je ovaj menjač namenjem za traktor od 130ks tako da to nikad neće pokidati
svaki belorus moze da ore bez tocka na plugu
 
Nazad
Vrh