MTZ Belarus

igordulic je napisao(la):
diklofen je napisao(la):
mikulaš je napisao(la):
Danas sam zvao Agropanonku uslovi za kupovinu Belarusa na pet godina ostaju isti i posle nove godine samo nema onog popusta od hiljadu evra. A u Ministarstvu su mi rekli ako bude subvencija za traktore konkurs će biti isti kao ove godine . Što znači ko kupi traktor na kredio konkuriše ravnopravno kao i dagaje kupio za keš. Samo moras da ima račun izdat posle nove godine :D
Igor Dulić da ovo pročita pod obavezno da ne bi ispalo da samo ja "lupam".
otidji u prokredit banku pa nek ti pokazu ugovor,sta drugo da ti kazem.
Post je spojen: [time]1293501692[/time]
_________________________________________________
jer je to suradnje ministarstva i prokredit banke,a ovo je samo ministarstvo i kamate je ne bezkamatna nego 5% godisna,samo toliko od mene.
Post je spojen: [time]1293527006[/time]
_________________________________________________
mikulaš je napisao(la):
Danas sam zvao Agropanonku uslovi za kupovinu Belarusa na pet godina ostaju isti i posle nove godine samo nema onog popusta od hiljadu evra. A u Ministarstvu su mi rekli ako bude subvencija za traktore konkurs će biti isti kao ove godine . Što znači ko kupi traktor na kredio konkuriše ravnopravno kao i dagaje kupio za keš. Samo moras da ima račun izdat posle nove godine :D
druze al ako kupis na kredit 5 % godisnje sto daje ministarstvo a ne prokredit banka bezkamatni. ;)
Vi se izgleda niste sporazumeli koliko ja vidim kod igora je kredit koji jedan deo subvencioniše ministarstvo pa stoga ne može imati dva puta popust od strane ministarstva.Ako bude uredba i imaš te bodove ,uopšte nije bitno da li plaćaš kešom ili preko kredita bitno je da je običan kredit(nesubvencionisan).
 
t5q1jk.jpg
 
talianu je napisao(la):
Jel to 3 komada vrede 27990 eura :sta: :sta: :sta:
tako je i meni pisalo kada sam kupio...dva 1025 i 952-28990 europskih,a samo moj prodat za 25000:haha:? :zli: :sta: ::lose:: a nas seljak vecito placa tudje izivljavanje.
 
kupljeni u kompletu u oktobru u agropanonci...i extra sluze
2evyzyd.jpg

Post je spojen: [time]1293648654[/time]
_________________________________________________
10huez7.jpg
 
@MITS

Dobar trakor nema šta, ali ova nova linija MTZ mi se lično ne svidja, prednji dio su malo isturili naprijed, pa traktor ne djeluje nekako elegenatno.
 
razmak izmedju glava je 1000mm, klirens ako se nevaram a provericu i potvrditi milsim da je 900mm, strasan plug, ima 1310kg, extra zaorava i nosi se na zadnjem tocku koji je hidrulicki...strasna sprava
 
valjda nece biti tako, zasad sam prezadovoljan traktorom, nije razradjivan ni jedne sekunde, znaci danas je doteran sutradan je vec usao u oranje, dosad je uzorao otprilike oko 200ha i u tanjiranju ima oko 100-150 ha i nema kapi ulja ni na jednom delu traktora
 
Koji je to plug? Sa slike ne mogu da pročitam a nisam stručan pa da ga prepoznam.
 
skoro 700rc
Post je spojen: [time]1293650595[/time]
_________________________________________________
plug je ALPLER (UZEL)
2e331tv.jpg
 
Nazad
Vrh