MTZ Belarus

Treba mi ideja kako na 1025 učvrstiti hidraulične priključke nazad, uvek beze iz fabričkog drzača!

Kako ste to rešavali?


Ovo ima smisla sa spojkama bez natezanja

095f4aef3151fa767634c0bd3ea09618.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ма да и код мене цурка на мембрани од блокаде никада да ухватим времена да то урадим доспем и терај
 
Pa da je dobra nije sigurno a sad koliko je štetna i koliko tu prašine ima to je već diskutabilno,ima i filter pa valjda i služi nečemu.
Ima filter, ali je u trakroru zar ne? Ovako tačno ugura prljavštinu u prključnu mašinu. Mislim ja lično gledam da uvek krpom lepo obrišem priključak.
Evo klip na prikolici mi curi i ne diže kako treba. Videću šta je unutra kad ga otvorim.
 
Dali se prilikom takve zamene menja i zamajac??? Pošto je velika verovatnoća da se i on pregrejao i promenio boju.
 
Na 82 ako se vozi normalno lamela traje jako dugo...mi smo za 21 godinu samo jednom menjali.na 892 vec cesce,a na 1021 pogotovo...
 
Kod ovog vlasnika nije problem pranje,generalno je traktor i bio bi čist al mu je sinoć kasno u njivi stradalo kvacilo a jutros je rano radjen jer je bilo hitno pa nije bilo vremena za pranje.
 
Nazad
Vrh