MTZ Belarus

AP digla cene lepo. 3 creva za vodu, 2 dohtunga AC pumpe, sito goriva i gumica 2710din.
Razmišljam ja o ovom što si napisao, i pomislim jbt kad sam ja zadnji put menjao creva... Izađem napolje da naložim i imam šta da vidim, ispod jednog rusa lokva od antifriza... E nazdravlje...
 
Bila bi manja šteta, a možda je nebi ni bilo da si imao vodu :haha::udri:.
Voda bila od 79te do pre mesec dana kad sam rešio da menjam antifriz u mašinama u kojim je već bio a u ovima što je bila voda da isto bude antifriz...i u svima isto ulje, da ne mislim više šta gde ide... I znao sam da će neki da izda... Čak sam i u zmaja sipao antifriz....ode celo bure bez malo dok sam sve razdelio...
 
A i često mi se desi da ovde pročitam da neko ima neki kvar ili problem i onda se ubrzo zatim i meni to isto zadesi...
 
Ablender oko 7-8 000.
Narucio kod Zorica za 3000din lepo u kutiji pa u vakumu i jos masan papir. 2 sam takva namontirao rade bez greske. Mnogo deru.
 
Niko na dizne ne daje garanciju ili ako je zvanicno daju ja nisam cuo da je neko uspeo da je dobije tj da dobije drugi ulozak ili da vrati pare.
Obrazlozenje je uvek ne strucno montiranje ili lose gorivo.
 
Koliko puta sa tanjiracom u njivi kad idem u rikverc traktor okrece tockove u mestu,ako je malo vlazna zemlja ,mora prednja vuca u rikverc i odma drugi traktor skroz.
 
Koje dizne preporučuješ za MTZ820, pumpa ruska 4UTNM?

Uzgred, na poslednjem vašaru u Temerinu AZPI dizna 171-01 je bila 800 din. Al' iz aviona je vidljivo da nije original, prodaje se rinfuzno, bez ikakvog pakovanja.
THM ili MOTORPAL, al pre sam mozda za THM.
Rade rusi odlicno sa njima i ne prave dizne nikakve probleme.
 
Nazad
Vrh