MTZ Belarus

Pa dovedi struju direktno do elektrovenitla,sa akomulatora. Ako radi onda je prekidac,ako ne radi onda je el ventil.
Struja dolazi do ventila,isprobao probnom lampom.
Meni je crkla bila ona mala lampica u orekidaču,sve je radilo ali nije svetlilo.
I kad si rešio lampicu,posle bilo sve u redu?
Moguće da je kod mene problem samo ta lampica...🤔
 
Nema tu preterane elektronike, tako da do lampice nije sigurno.
Ako uredno dolazi struja do ventila a vuca se ne ukljucuje, namece ti se odgovor sam...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Probao sam i jednostavno se ugasi motor kada cimne.Nije problem stisnuti kvačilo jer svejedno nema sajlu i polugu već el.ventil koji odrađuje pposao.Po meni bez obzira da li mora ili ne mora kvačilo reverzer je top stvar jer ne moraš da kvačilaš ceo dan iz rikverca u brzinu i obrnuto već imaš komociju napred nazad bez da diraš ručicu menjača.
Cuo sam i kod nas imao problem jedan deutz nije mogao bez kvacila kad seje propne se koliko lepo krene, mislim da je resio to… ja sa maxxumom nikad ne koristim kvacilo a prilokom promene smera vrati u manji i ceka ako brzo ide ako ja zakocim onda on sam odmah krene, ali opet ne diram kvacilo.
 
Ne znam da li radi
Ne znam, tu sam primetio kući da ne radi lampica pa je član Ćipu 84,sa unimerom utvrdio da struja dolazi gde treba ali se lampica ne pali,rastavio je prekidač i video da je ona mala lampica pregorela.
Tu iznad prekidaca ide ona mala ubodna sijalicica kao za instrument table na nekim kolima.ne zavrne se,samo se ubode.
 
Za grbavi most me zanima. Danas gledao jedan 1025 sa grbavim i jedan sa ravnim. Ovaj sa grbavim ne djeluje lose, dobro pali i radi al prednje gume nizašta a zadnje ispucale a lijeva oštećena pošteno.

https://postimg.cc/R6rDxZHZ

Zadnja je 11.500 evra takav kakav je. Na tu cijenu mu treba kupiti i 4 gume. Ne znam isplati li se to.

Onaj sa ravnim prednjim mostom je bože sačuvaj, sav izlomljen i izvaren a zadnja je 12.000 evra.

https://www.olx.ba/artikal/36496896/traktor-belarus-1025/
 
Рачунај 1200-1400 € гуме и замена. Мада ако те предње нису испуцале може то још. Са задњим гумама се не бих играо. Можда само узмеш задње гуме за почетак?
 
Nazad
Vrh