MTZ Belarus

Полако са предлогом за расход. Код некога уз ремонт тај трактор може још доста да ради. У фирми још раде 552-ке из 1985-е године.
 
Za ove traktore ima bar delova.
Ubacio bih slike ovde kakvu sklepu smo doveli u solidno i radno stanje ali nije tema pa nije ni vazno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nebojša malo je 5, mora bar još 9-10 da se baci, tu za čega god da se uhvatiš ništa ne valja... Baš su se potrudili da ga unište...
 
@North ARMY salu na stranu al od tog moze da se napravi traktor, da je neko zainteresovan pa se ode pa se proba, mozda na njemu nesto i valja, mozda je motor u ok stanju ili menjac a i da nisu malo oboriti jos cenu i ima tu prostora za sta god hoces, godiste mu je lepo a i na oglasima ih nema vise bez 20000 i pitanje kakvi su unutra.
Ovaj recimo da izadje 17,18 komplet remontovan znas sta ima u njemu.
 
Ajd, sprdamo se, ali stvarno delim mišljenje sa nebojšom, ako bi išla cena malo dole moglo bi to da, se uvede u red za iste pare ko što su i drugi na oglasu...
Al I mene stvarno čudi kako neko može da uništi traktor baš toliko, ko da ga je balvan terao a ne šofer...
Sale ratar imao traktor od ko zna koliko hiljada sati pa ne bi čovek poznao bio ko nov, vozio sam drugarov 820 sa 15.5 k sati i do tad nije bio otvaran, i super izgledao nije pocepan ili izudaran ili šta ti ja znam... A ovaj je baš jedinstven...
 
Vidi ruke, gume,limarija,tegovi i ostalo sto fali,struja i sva mehanika da izadju 10 000e ?
Pisemo malo da prodje vreme al kao sto sam napisao morao bi traktor da se proba recimo dovoljno da ima dobar pritisak ulja u motoru odma mozes da prodjes samo sa sklopovima gore, recimo ako je menjac iole ispravan da bar rade sve brzine pa eto opet plus, sve te gluposti okolo sto fale morale bi da se izjure polovne, drugo kada bi se radio remont celog traktora isplati se recimo otici u madjarsku po delove.
Tu su gume velika stavka koju je tesko izbeci.
Verujem da bi mogao i ispod deset da se dovede u redovno stanje traktora tog godista al opet morao bi da se proba i pregleda mala da bi se sa sigurnoscu znalo.
 
Nazad
Vrh