MTZ Belarus

Nisu ove nalivene, nisu ispucale.
Ali na 560 imam Cultor ili Mitas isto godiste, ne primeti se da su vozene.
Sama ripna je tanka kao napolitanka ai retke su.
 
Na traktoru mi se rucica od reduktora kornjaca-zec razlabavila i nekd mi se desava da bas teze ulazi u kornjacu ili kad vracam u zec, jel se nesto tu menja da se to eleminise?
 
Kakva Agropanonka, kod rusa na najlonu par hiljada dinara tipa 50 evra oba plasticna blatobrana... a za držač, ne znam... neverujem da su skuplji od 50 evra
Probacu u subotu da odem na najlon u Ns da vidim da li cu naci ista! Plasticni deo sam uspeo da nadjem za 3000din komad, ali su nosaci u Agropanonci skoro 14000 komad! :oops: :oops: :oops:

Ako ne moze da se nadje original, ja bih improvizovao nesto...
Drzace nije tesko napraviti.
88d65af2fcdcf3ae4cacbc5b9abac037.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Bas tako, drzace nigde ne mozes naci, zvao sam jedno 15 ljudi....a oni koji su skinuli i stoje im nece da ih prodaju. Ostaje mi Ns i najlon ili majstor neki da pokusa da napravi nosac. Plasticni deo se nadje...Ja ne zna, kao da su od zlata
 
Ja idem svake nedelje na najlon za kojeg rusa trazis,mogu ja da pogledam pa slikam ako imaju

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Bas su jake,uzeo sam jeftinije jer sam se plasio da nece stati u te farove od rusa,ali sad posto znam da mogu,kad budu geckrt uzecu nesto sto nije china.Moram ih podesiti jer ovo zaslepljuje u tri lepe ima svi da mi ablenduju,razlika spram starih,smesno za porediti uopste.Nema nikakve smetnje za radio,jedino nzm koji im kur.. znace ventilatori kad je to maltene hermeticki zatvoreno u farovima.
Sad jos da nadjem zamenske za one radne farove na rusa,nzm kakve sijalice tu idu unutra i jel ima led takve da se kupe,ako ne uzecu led radne farove.


 
Slikacu ,sad nzm jel sutra ili prekosutra,skidacu kukuruz pa ako stignem malo uvece da tanjiram ....
Ma kupio prve na koje sam naisao na pijaci u ns ,najlon,1800 din par.Koliko ce trajati nzm,nije ovo nikakva marka neka ,zesca kinezara.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupio u radnji slicne pre par god, 20e bile.
Ubijaju nema sta, kad ugasis traktor cuju se kuleri kako delaju

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Како се приступа славини за грејање? Ова је блокирала у положају хладно па хоћу да је премостим и да ставим вентил код степеница - ту је ионако наставак.
 
Како се приступа славини за грејање? Ова је блокирала у положају хладно па хоћу да је премостим и да ставим вентил код степеница - ту је ионако наставак.
Ako je ona gore sto viri iz krova onda mora krov gore i tapacir dole, nista komplikovano.
 
Да, та славина код левих врата у крову.
Како се скида тапацирунг?
Ако може објашњење.
 
Poslednja izmena:
Да, та славина код левих врата у крову.
Како се скида тапацирунг?
Ако може објашњење.
Kad sednete u sediiste, pogledaj te gore u cosku levo i desno ima po jedan sraf 8mm,12 kljuc.
Odvijete njih i tapacir se spusti dole i vidi se slavina, al morate da podignete krov da drzite kontra maticu.
 
Nazad
Vrh