MTZ Belarus

Procurelo mi crevo od hidrulike ( 892) Jedno od ona 2 što idu od razvodnika do zadnjih spojnica (ventila). Tu ispod kabine na sredini gde ih ona metalna obujmica drži. (bar mislim da je tu treba da proverim danas). Kad stavim drugo da li da ubacim neku zaštitu da ne češe direktno o metal. Šta je najbolje? Crevo bi trebalo da može da se zameni bez da se skida išta?
 
0b41d9225533a14eab7c3a00f80a0f4d.jpg
 
Morao sam.. Bilo je to jače od mene, a prilika za to tako dobra..
Promeni crevo, obmotaj nekom starom unutrašnjom i gas gas, ako pukne opet za 10, 15 godina, moš misliti
To je tako bezazlen problem
 
Pitaj saleta ratara da okači koju sliku.. Još kako ima da nije musav, samo sam ja odustao od toga... Borba sa vetrenjačama..
 
Кад смо код црева пукло ми од воде цури ко опичено, једва сам се дотаљиго на суво а темп у црвено иде и без воде 😂
 
Nebojša jel znaš ti za neko rešenje za problem sa crevima koji sam pomenuo u predhodnom postu?
Sad sam procitao post, nisam primetio bas da se to cesto desava al dobro desi se glupost.
Dok su bile cevi isla je plastika pa tek onda metalni nosac tako da i ovde mislim da ako se ubaci parce gume izmedju kao što je napisao kolega Sremac ne bi smelo praviti nikakav problem.
 
Nazad
Vrh