MTZ Belarus

Ја не контам за шта служи та цевчица претпостављам да има неке везе са уљним притиском
 
Jel zna neko sta znace ova slova na zicama kod sedmopolne uticnice ?.Slomio sam njegovu original i raskacio sve zice a ne jednu po jednu,sad nzm gde treba koja zica da ide kad spajam novu uticnicu...

upload my picture
 
Sta jedna "dobra"dizna moze da uradi.
8efa49d8b0cad10fe7609bdd345e41fb.jpg


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Jel zna neko sta znace ova slova na zicama kod sedmopolne uticnice ?.Slomio sam njegovu original i raskacio sve zice a ne jednu po jednu,sad nzm gde treba koja zica da ide kad spajam novu uticnicu...

upload my picture

Ta slova znace boju zice, prvo slovo u imenu te boje.
Koliko mogu da vidim na slici
K - crvena
Č -crna
O - narandjasta
Ž - žuta
G -plava
3 - zelena

nemam cirilicnu tipkovnicu , G ti je rusko GH .
 
Poslednja izmena:
ALi na ruskom ?,З Г Ж О Ч К...ako je tako onda je lako,videcu sutra jel se slazu boje zice kod traktora sa ovim iz upustva.
 
Svako ima pravo na svoje misljenje ali problem ovde je sto dizna nije dobra vec "piša"kao na cesmi i klip kad smo izvadili iz motora potpuno suv kao da je pran u benzinu.
Prskalice za ulje ispravna tj nije zapusena i pritisak ulja imao odlican,jedini zakljucak koji sam ja mogao da donesem je da je dizna oprala klipi usled trenja i cudesa doslo do ovakvog cirkusa.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Svako ima pravo na svoje misljenje ali problem ovde je sto dizna nije dobra vec "piša"kao na cesmi i klip kad smo izvadili iz motora potpuno suv kao da je pran u benzinu.
Prskalice za ulje ispravna tj nije zapusena i pritisak ulja imao odlican,jedini zakljucak koji sam ja mogao da donesem je da je dizna oprala klipi usled trenja i cudesa doslo do ovakvog cirkusa.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
Sta mu dodje onda npr ovo?sta nije valjalo ovde?
received_266734754329220.jpg

Jednostavno kvalitet delova je nula.
Jel bilo stete na motoru?
 
Sta je tacno bog sveti zna ali ono sto je najverovatnije uzrok je sklop od brace nam ukrainaca od jedno 160 eura pa kako se kome zalomi.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Okačiću sutra slike opranog klipa, isti kao ovaj u pitanju MAN 19403 tegljač
I oprao ga na brdu POPADIJA kod Negotina


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
stvarno steta unistiti motor koji je prosle godine radjen zbog par desetina eura ustede.


Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nebojsa koliko traktor ima rs? Deluje kao mlad, pa mi neobično da je motor vec radjen. Jel radnici teraju ili mnogo radi?
6000 i kusur sati,radi ako sa dobro razumeo 200 hektara zemlje,negovo je samo da uzore,istanjuira i spremi za setvu,po opstem stanju cini mi se da nije bas bajno odrzavan.
prosle godine stavljeni klipovi,hilzne i karike.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh