Motorne testere

Приметио сам да ми тестера не баца уље на мач .Испустио сам уље из посуде издуво је сипао ново и исто се дешава. Тестера је Олео Мац ГС44 да ли оне имају проблем са пумпама
 
Poslednja izmena:
Ima li neko iskustva sa Vallorbe turpije? koristio sam oregon ali mi se cini da se brzo istupe ili je stihl lanac tvrdji nisam siguran,stihl mi duze traje i bolje skidaju ali navodno njih vallorbe i proizvodi ako je verovati sta pisu po netu...
 
Приметио сам да ми тестера не баца уље на мач .Испустио сам уље из посуде издуво је сипао ново и исто се дешава. Тестера је Олео Мац ГС44 да ли оне имају проблем са пумпама
Ja imam isti problem. Nadam se da si sve što mozeš dobro očistio?
Sledeća opcija je da isprazniš svo ulje i sipaš benzin ili naftu u rezrvoar za ulje i vidiš šta se dešava. (postiš da radi)
ja niako da probam to sa mojom al kad probam javljam šta se dešava.
Naravno postoji i opcija da je uljana nazovi pumpa crkla.
 
To je jako jednostavno oko sistema za ulje, treba videti samo sta zeza...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nek te dobro posluzi kolega.
Dobra masina a i cena je trenutno momacka, bez popusta...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nisam obratio paznju da si iz HR.
Kod nas budu povremeno akcije.
Kod nas je trenutno 770e.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nisam, od ponedeljka krećemo dalje u šumu, imamo još 30-40 metara drva za napraviti, pa ćemo vidjeti u radu. Danas sam je malo palio i čini mi se dosta agresivna na gasu, vidjet ćemo u radu.
 
Ja danas sekao drva od neki dan što donesoh iz šume...
I trokira moja verna "novija" MS 180-ka...
Pali, gasi, zagledaj, prosipaj staru, nalivaj novu mešavinu, guši li guši...
Skidaj svećicu, filter vazduha....
Koj mu je moj !!!!!!
Na kraju popizdim, turim džezvu za kafućino na šporet, u sobu po naočare za finu mehaniku, pa na rasklapanje....
Nije voda ni provrila, našlo se rešenje...
Zapušio se auspuh !!!!😂
Nikada mi se to nije desilo na motorci, a imam motorku 20 i kusur godina...
Zakuvam kafućino, popijem natenane, očistim auspuh i vratim na motorku, upalim, radi, kafućino popijen, valja se i nešto raditi... 🍻
 
Meni jedno prolece nije trimer hteo da upali a u jesen ga odlozio u zgradu ispravnog...
Isto okreci prevrci dok nisam skontao da su one bube u obliku ose zacepile auspuh zemljom, neverovatno *ovno od insekta!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja danas sekao drva od neki dan što donesoh iz šume...
I trokira moja verna "novija" MS 180-ka...
Pali, gasi, zagledaj, prosipaj staru, nalivaj novu mešavinu, guši li guši...
Skidaj svećicu, filter vazduha....
Koj mu je moj !!!!!!
Na kraju popizdim, turim džezvu za kafućino na šporet, u sobu po naočare za finu mehaniku, pa na rasklapanje....
Nije voda ni provrila, našlo se rešenje...
Zapušio se auspuh !!!!😂
Nikada mi se to nije desilo na motorci, a imam motorku 20 i kusur godina...
Zakuvam kafućino, popijem natenane, očistim auspuh i vratim na motorku, upalim, radi, kafućino popijen, valja se i nešto raditi... 🍻
Još nisam čuo za "kafućino" :love:
 
Pojam " kafućino" i jeste odatle, samo Šojić misli na pravi "kapućino" al izvrne, pa ispadne, a ja pod tim pojmom u žargonu zovem tanku klasičnu tursku kafu sa mlekom...
Kafa je klasika, a "kafućino" u mom slučaju je to što definisah...
 
Btw domaća kafa mi se nikako ne pari sa mlekom, jednostavno gubi svoju aromu u toj kombinaciji.
Nes pravim obavezno sa mlekom..
Moja metoda pripreme domaće kafe je isključivo 'pečena'.. Nešto slično bosanskom sistemu pripreme ali ipak malo drugačije.. tada pusti najviše arome..
Imam i aparat za francusku kafu, ali radi održavanja aparature ne koristim je. Inače mi se sviđa.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh