Motorne testere

Ciro, kod nas u Stilovoj radnji u Kovinu imas koje god hoces ulje,ima i od 10 litara,ili 8 tako nesto ne secam se.Ja kupujem male bocice od 100ml jer mi vise ne treba,ali nemaju cep nego se otkine kraj i onda sipa,a sve pise na Nemackom,tako da ne moze da bude fals.Cena je 250 dinara za bocicu malu.

O pa to onda i izgleda kao orginal!!!! Kad nema cep i kosta 250din!!! Kod mene je 100din ali sve imaju cep!!!! Zato sam presao na litarsko pakovanje... Stil litarsko nisam nasao...
 
Poslednja izmena:
Koliko je skupo Stil od 1l????? I gde ima da se nadje??? Kod mene nigde nemogu da nadjem... Jedino preko neta...

Pa ovako volim da imam kvalitetno ulje.. :osmeh: Meni 2l tog kvalitetnog ulja stignu za celu godinu mozda i ostane.. :haha:


Cisto da imas neki okvir, preporucena maloprodajna cena Stihl HP ulja od 1 lit je 1.300 din. Ulje je crveno, a kada odvijes cep boca je zapecacena tako da joj vrh moras odseci nozem.
Takodje, postoji i ulje Stihl HP Super zelene boje, ali za sada se ne moze naci kod nas.

Pozdrav!
 
ja nemogu da ga nadjem gde ima da se naruci ,uzimam husqvarnino narucim iz pazove tako je otprilike 1300 za jedan litar
 
Ja juce prvi put video u STIHL radnji kod mene litarsko pakovanje,a cena oko 1300-400 i one male bocice sto im se sece vrh po ceni 180rsd,opalija koliko je skupo.Moracu da uzmem Husqvarna litarsko pakovanje,ono je oko 900rsd.
 
Ja juce prvi put video u STIHL radnji kod mene litarsko pakovanje,a cena oko 1300-400 i one male bocice sto im se sece vrh po ceni 180rsd,opalija koliko je skupo.Moracu da uzmem Husqvarna litarsko pakovanje,ono je oko 900rsd.
Meni je rodjak iz Nemacke doneo 2l original Stihl 2t ulja. Pre sam kupovao raznorazna ujla i stradao 2 testere. Sad korisim samo to iz Nemacke i kad se napravi mesavina vidi se razlika u samoj boji smese izmedju Stihl i tog drugog(ne bih da ga imenujem) 2t ulja.

@cira92
http://www.motobike.rs/
Vidi kod ovih. Mislim da su imali Stihl u litarskom pakovanju. Takodje imaju i sve delove za motorne testere i veoma su povoljni
 
Kod mene je Huskvarnino ulje 1l 1200din... ALi ja sam zadovoljan sa njim.. Boja benzina je odlicna kad se pomesa!!!! Sad koristim samo Huskvarna ulje... A i jeftinije je litarsko pakovanje...
 
Ja vec dva puta pisem poruku i nece da je ispise do kraja....

- - - - - - - - - -

Uzeo sam Villager od 3 ks i zeznuo se

Prvog dana nije htela da upali i na kraju se kanap za paljenje nije hteo vratiti u prvobitni polozaj, tako da je odmah sutradan poslata na servis.
Kada je stigla sa servisa prodavac me je pitao da je on upali da vide da li pali, jer mi maltene nisu verovali da nisam upalio testeru.
Naravno da su vukli i vukli i zvali servis 2-3 puta i na kraju jedva upalili i pustili malo da radi... Radila je 5 minuta i onda smo je ugasili, cekali 10ak minuta i opet pokusali da upalimo, nije imalo sanse...
Opet je vracena na servis, spominju da ce mozda karburator da menjaju...
Sutra stize, pa cemo videti epilog...

P.S. Platio sam je 18 000 din
 
Za te pare da si uzeo neku polovnu stilku ili da si uzeo Stil ms 180 i da ne mislis... Ali dobro... Ja sam kupio od kolege Stil 064 i u nju ulozio nesto preko 20.000din ali zato sam dobio odlicnu testeru za te pare...
 
Koliko se ne razumem u motorne testere tek oko polovnih bi mogli svasta da mi uvale...

Razmisljao sam se oko one Stihlove od 32 000, msm da ima 2 ks, ali kako necu puno da koristim, mislim da mi je ona bila suvise skupa...
Ako posle ovih popravki bude radila dobro Villager, ipak se necu pokajati....
 
Kupis polovnu da je nesto zveknulo (klip cilindar) i ulozis jos 20.000 u to i posle si miran... A platis je neispravnu 50-60e i na kraju dobijes pravu testeru...

A za novu treba odvojiti poprilicnu sumu...
 
Kupis polovnu da je nesto zveknulo (klip cilindar) i ulozis jos 20.000 u to i posle si miran... A platis je neispravnu 50-60e i na kraju dobijes pravu testeru...

A za novu treba odvojiti poprilicnu sumu...
Tako sam i ja kupio neispravnu STIHL 026 za 50e, ulozio 200e(leyajevi, klip ,karike, cilindar, mac, lanac...) i imam pravu testeru, ma guja:osmeh:
 
Tako sam i ja kupio neispravnu STIHL 026 za 50e, ulozio 200e(leyajevi, klip ,karike, cilindar, mac, lanac...) i imam pravu testeru, ma guja:osmeh:

To je odlicno... Najbolje je da nadjes tako nesto i da je odradis komplet!!! Sta na njoj moze da nevalja,klip,cilindar i radilica i ona je nova takoreci...
Za mnogo manje para imas proverenu testeru...

Ja sam moju 064 platio 100e i u nju ulozio oko 200e i za 300 sam dobio ODLICNU testeru.. Zamenili u servicu klip,cilindar,zupcanik sto pogoni lanac i nov lanac...
Radilica je orginal Stil (odlicna) kao i ostalo stanje testere koje je odlicno (nemogu da kazem kolega mi je prodao stvarno korektnu testeru)...
Sad mi ostaje da zamenim mac ali nije nista hitno... I mac je Stil i dobar je ali kad oducim stavicu nov...

A da stavio sam pre neki dan hvatac lanca koji je bio polomljen...
 
E ne preteruj ti sa tim testerama i ne puvaj se više... :osmeh:
Tri testere imaš, samo ih lickaš i čistiš Viledom, potrošiš više deterdženta nego goriva a one drveta i ne vide tokom godine... :haha:

Mislim da ti je dobar taj mač, proveri dubinu vođice lanca, po uputstvu za tvoju testeru, kada je ispod 6 mm treba menjati mač.
 
Mala greska. Nije 50 nego 60e placena. Jednu 034super mi je covek poklonio(doneo iz Svajcarske) jer je zadnja rucka bila pukla, a posle za 50e kupim istu takvu neispravnu i prepakujem rezervoar a ostalo u delove:osmeh:
 
E ne preteruj ti sa tim testerama i ne puvaj se više... :osmeh:
Tri testere imaš, samo ih lickaš i čistiš Viledom, potrošiš više deterdženta nego goriva a one drveta i ne vide tokom godine... :haha:

Mislim da ti je dobar taj mač, proveri dubinu vođice lanca, po uputstvu za tvoju testeru, kada je ispod 6 mm treba menjati mač.


A znam ja sta bi ti hteo da ti ja pozajmim 064 pa da ti malo seckas sa njom.. :haha:
 
pozdrav svima...ja sam razmisljao da kupim villager testeru, onda mi izleti jonsered 2055 za 160 eura, polovna naravno...i onda testiranje..10 kubika oblovine, precnika 40cm pa gore...ja sam prezadovoljan...nisam znao da su jonsered testere prilicno dobre do sada...
 
Nazad
Vrh