Motokultivatori - opšta tema

Zdravo, da li neko zna moze li da se na ovu frezu nameste kocnice?
Upitanju je Goldoni 8ks.
Ovo na slici sluzi kao blokada da ne moze da krene iz mesta, kada je otkacena sajla onda joj se tockovi blokiraju ne moze da krene iz mesta.
Hteo sam da namestim prikolicu za nju pa me zato zanimaju kocnice ako je neko imao iskustva?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
b2840783c21a7ce24e7cfdd2af7395fd.jpg
a02121a62b85b64496851ae5d921e123.jpg
096870e2e92409ffc85a02a04dd6f871.jpg
 
Могуће, сликаћу данас шта ти треба. Треба ти намотај за светло које стоји на доњем делу плоче за паљење. Код мене сам извадио кад сам уграђивао електронско паљење.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Јесте, жута жица је струја. Али немој да очекујеш неко чудо слаб је магнет. Једна сијалица и то је то.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Јесте, жута жица је струја. Али немој да очекујеш неко чудо слаб је магнет. Једна сијалица и то је то.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
A šta radim sa ovom drugom žicom? Izvini ako sam naporan, ne razumem se baš najbolje. I koji je tu uopšte napon, 6V?
 
6V, браон би требало да је маса. Код мене је била само жута жица, зависи како се фар(светло) повезује.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ima li neko neki savet kako menjati motike na frezi od 507 stari tip na nitne.
Celo popodne sam izgubio i useo samo 2 stare motike sa skinem i zaradio upalu misica od silnog udaranja.
Brusio sam glave nitni pa ih busio pa odgrevao i sve je to pratilo neuspesno udaranje cekicem ali dzaba i kada sam usepo da skine te 2 nitne namucio sam se sa motike izvucem iz lezista.
Svaki savet je dobrodosao jer ovim tempom necu ih skinuti za 2 meseca.
 
Kad obrusis glavu dobar izbijac I macola I trebalo bi da ide

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ma dzaba ni da čuje, svašta sam pokušavao ali nece, te sto su izašle su izašle tako sto sam ih razbušio celom dužinom.ali to su krajnje i njima se može bušilicom prići, ostalim ne.
 
Обрусиш главе нитни, и ставиш у менгеле. Са једне стране нитне ставиш матицу да је већа од рупе, а са друге стране шраф ставиш на нитну. И избијеш као на преси. Само полако.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Potreban savet,ja mislim da sam vec pisao,pitao o tome ovde.Naime,definitvno mi crko motor na kultivatoru,hteo bih da kupim drugi,od 6,5konja sto se prodaje po 80-90e,sta mi treba da se namontira na kultivator? Freza je mio standard sa tomosovim motorom.
 
Nazad
Vrh